W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kontakt PSSE

Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne województwa mazowieckiego oraz Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

 

PSSE Białobrzegi

ul. Krakowska 28,
26-800 Białobrzegi

bialobrzegi@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-bialobrzegi

PSSE Ciechanów

ul. Sienkiewicza 27,
06-400 Ciechanów

https://www.gov.pl/web/psse-ciechanow

PSSE Garwolin

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 13
08-400 Garwolin

garwolin@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-garwolin

PSSE Gostynin

Bierzewicka 67
09-500 Gostynin

gostynin@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-gostynin

PSSE Grodzisk Mazowiecki

ul. Żwirki i Wigury 10
05-825 Grodzisk Mazowiecki

grodzisk@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-grodzisk-mazowiecki

PSSE Grójec

ul. Mogielnicka 67
05-600 Grójec

grojec@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-grojec

PSSE Kozienice

ul. Sławna 27
06-900 Kozienice

kozienice@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-kozienice

PSSE Legionowo

ul. Sikorskiego 11
05-119 Legionowo

legionowo@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-legionowo

PSSE Lipsko

ul. Iłżecka 6
27-300 Lipsko

lipsko@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-lipsko

PSSE Łosice

ul. Kilińskiego 2
08-200 Łosice

losice@psse.waw.pl

PSSE Maków Mazowiecki

ul. Mickiewicza 31
06-200 Maków Mazowiecki

makow@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-makow-mazowiecki

PSSE Mińsk Mazowiecki

Pl. Jana Kilińskiego 10
05-300 Mińsk Mazowiecki

minsk@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-minsk-mazowiecki

PSSE Mława

Pl. 1 Maja 6
06-500 Mława

mlawa@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-mlawa

PSSE Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Chemików 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

nowydwor@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-nowy-dwor-mazowiecki

PSSE Ostrołęka

ul. Targowa 4
07-410 Ostrołęka

ostroleka@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-ostroleka

PSSE Ostrów Mazowiecka

ul.Sikorskiego 3
07-300 Ostrów Mazowiecka

ostrow@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-ostrow-mazowiecka

PSSE Otwock

ul. Kilińskiego 1
05-400 Otwock

otwock@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-otwock

PSSE Piaseczno z/c Chylicach

ul. Dworska 7
05-510 Konstancin-Jeziorna

piaseczno@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-piaseczno

PSSE Płock

ul. Kolegialna 20
09-402 Płock

plock@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-plock

PSSE Płońsk

ul.Sienkiewicza 7a
09-100 Płońsk

plonsk@psse.waw.pl

PSSE Pruszków

ul. Armii Krajowej 2/4
05-800 Pruszków

proszkow@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-pruszkow

PSSE Przasnysz

ul. Gołymińska 13
06-300 Przasnysz

przasnysz@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-przasnysz

PSSE Przysucha

ul. Szkolna 7
26-400 Przysucha

przysucha@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-przysucha

PSSE Pułtusk

ul. 3 Maja 20
06-100 Pułtusk

pultusk@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-pultusk

PSSE Radom

ul. Gen Leopolda Okulickiego 9d
26-601 Radom

radom@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-radom/

PSSE Siedlce

ul. Poniatowskiego 31
08-110 Siedlce

siedlce@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-siedlce

PSSE Sierpc

ul. Piastowska 24 a
09-200 Sierpc

sierpc@psse.waw.pl


https://www.gov.pl/web/psse-sierpc

PSSE Sochaczew

ul. Romualda Traugutta 18
96-500 Sochaczew

sochaczew@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-sochaczew

PSSE Sokołów Podlaski

ul. Oleksiaka Wichury 3
08-300 Sokołów Podlaski

sokolow@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-sokolow-podlaski

PSSE Szydłowiec

ul. Metalowa 7
26-500 Szydłowiec

szydlowiec@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-szydlowiec

PSSE m.st. Warszawa

ul. ul. Kochanowskiego 21,
01-864 Warszawa

warszawa@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-warszawa

PSSE Warszawa Zachód (Ożarów Mazowiecki)

ul. Poznańska 129/133
00-875 Ożarów Mazowiecki

sekretariat@pssewaw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-ozarow-mazowiecki

PSSE Węgrów

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
07-100 Węgrów

wegrow@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-wegrow

PSSE Wołomin

ul. Legionów 78
05-200 Wołomin

wolomin@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-wolomin

PSSE Wyszków

ul. Daszyńskiego 28
07-200 Wyszków

wyszkow@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-wyszkow

PSSE Zwoleń

ul. Bogusza 37
26-700 Zwoleń

zwolen@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-zwolen

PSSE Żuromin

ul. Przemysłowa 10
09-300 Żuromin

zuromin@psse.waw.pl

 

PSSE Żyrardów

ul. Moniuszki 40
96-300 Żyrardów

zyrardow@psse.waw.pl

https://www.gov.pl/web/psse-zyrardow

GSSE w Warszawie

ul. Komitetu Obrony Robotników 49
02-146 Warszawa

sekretariat@gssewarszawa.pl