W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Udział WSSE w Warszawie w prestiżowym międzynarodowym projekcie edukacyjno-rozwojowym "Synergia - sieć współpracy doświadczeń urzędników wysokiego szczebla z Europy Środkowej i Wschodniej"

18.08.2021

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie zakwalifikowała się do II edycji międzynarodowego projektu edukacyjno-kooperacyjnego SYNERGIA, realizowanego w partnerstwie ponadnarodowym: KSAP, Institute of Public Administration, University of Public Service Ludovika, Latvian School of Public Administration.

ręce, ołówek, kartki papieru, osoba notuje

Przedstawiciele WSSE w Warszawie, którzy uczestniczą w realizacji projektu, mają możliwość zdobycia nowych umiejętności z obszaru zarządzania podczas spotkań z międzynarodowymi zespołami projektowymi z Bułgarii, Węgier i Łotwy. To również okazja do zbudowania sieci kontaktów pomiędzy urzędnikami administracji krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

- Jednym z wyzwań projektowych, przed którym stoi Mazowiecka Inspekcja Sanitarna, jest chęć bycia organizacją uczącą się, otwartą na współpracę, budującą kulturę dzielenia się wiedzą i doświadczeniami oraz atrakcyjną na rynku pracy tak, aby dla każdego z pracowników służba w inspekcji była okazją do podejmowania nowych wyzwań i rozwoju. Jest to dla naszej instytucji wielki zaszczyt i wyróżnienie wziąć udział w tak prestiżowym projekcie. - powiedział dr n. med. Przemysław Rzodkiewicz, Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.

W poprzedniej edycji uczestnikami projektu było 5 instytucji z Polski: Urząd Patentowy RP; Centrum Łukasiewicz w konsorcjum z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, Ministerstwo Sprawiedliwości w konsorcjum z Instytutem Wymiaru Sprawiedliwości, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

(pp, jn)