W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Nasi absolwenci

Grafika przedstawia pierwszych absolwentów obecnego ZPMS w Szczecnie: Romana Kraszewskiego i Iwo Dudarenkę oraz prezentuje daty ukończenia przez nich szkoły: 1951, 1952

Absolwenci Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie

Wśród nich: Roman Kraszewski, Iwo Dudarenko, Halina Bylica, prof. Franciszek Gajb, Jan Gorzelany, Halina Paterak, Zbigniew Miński, prof. Jan Szyrocki, Zygmunt Walter, Marek Durnaś, Beata Swanidze, Bogumiła Lagun, Mikołaj Szczęsny, Henryk Suchta, Iwona Mróz, Zenon Białas, Ludwika Mitkiewicz, Jan Waraczewski, dr Eugeniusz Zboralski, dr Małgorzata Klorek, Teresa Skwierczyńska, prof. Marek Jasiński, Bożena Derwich, Alina Pycio, Mirosława Białas, prof. Ryszard Handke, Grzegorz Kmita, Dorota Iwaniuk, Jacek Kraszewski, Grażyna Wójcik, Julita Gąsior, Zbigniew Kozub, Tadeusz Prokurat, Elżbieta Przybyłek, Małgorzata Kowalik, Warcisław Kunc, Piotr Sawrymowicz, Paweł Gorczyński, Jan Gottschling, Grażyna Kruszona, Anna Machowska, Ewa Ruszała, dr Maria Bogacka, dr Artur Cieślak, dr hab. Ewa Filipowicz, Artemida Ikonomu, Katarzyna Muszyńska, Piotr Pałac, Bogdan Górnik, Urszula Piter, Bogdan Rymaszewski, Izabela Szczepaniak, Piotr Okrzyński, Włodzimierz Radin-Rutkowski, Tomasz Zienkowicz, Bartosz Głowacki, Krzysztof Baturo, Władysław Gnat, Agnieszka Lamut, Zbigniew Pudło, Roman Rydz, Przemysław Bielec, dr hab. Sylwia Burnicka, dr Alicja Delecka, Iwona Letko, Sylwia Maksylewicz, Marek Oganowski, Dorota Serwa, Jolanta Szczepaniak, Bogdan Szczerkowski, dr hab. Anna Tarnowska, Julia Zemmler, Mariusz Zygmunt, dr Agnieszka Budzińska, dr Piotr Klimek, Katarzyna Łącka, Iwona Szary, dr hab. Sylwia Fabiańczyk, Aleksandra Górska, Patrycja Justyńska, Maciej Kazuba, Anna Wojnowicz, Arkadiusz Bis, Michał Buczkowski, dr Piotr Gryska, Karolina Koszańska, Agnieszka Kozłowska, Witold Mickiewicz, Tomasz Andrzejewski, Anna Chudzio, Piotr Zgorzelski, Angelika Dołotto, Łukasz Kuźmiński, Patryk Piłasiewicz, Marcin Diling, Emilia Goch, Agata Myszak, dr hab. Tomasz Szczęsny, Katarzyna Bińkowska, Monika Chodkowska, Waldemar Cieślok, Michał FrancuzMiłosz Wośko, Łukasz Górewicz, Anna Kaźmierska, Marcin Kieruczenko, Michał Koniarski, dr hab. Wojciech KubicaSylwester Ostrowski, Marzena Wiencis, Paweł Szarawaga, Irena Tsebriy, dr Sławomir Wilk, Monika Wołyńska, dr Szymon Wyrzykowski, Gustaw Ciężarek, Marcin Scech, Karolina Wołyńska, Krzysztof Kołłątaj, Karolina Uźniak, dr Jakub Kościuszko, dr Filip Presseisen, Elwira Kolwal, Paulina Kubik, Michał Balcerowicz, Aleksandra Pstrągowska, Wojciech Gunia, Karol Nasiłowski, Klara Świdrów, Patryk Matwiejczuk, Rafał Urbanek, Julia Pałac, Agata Różycka, Antonina Świdrów, Karolina Sawrymowicz,  Krystian Skubała, Michał Landowski, Joanna Wójtowicz, Gustaw Bachorz, Aleksandra Głowacz, Paweł Jędrzejewski, Tomasz Kasperski, Hanna Możejewska, Sandra Przyjemska,  Gwidon Ciężarek, Joanna Hajkiewicz, Michał Grobelny, Noemi Hańczyk, Jakub Kraszewski, Maksym Kalinowski, Patryk Kusiak, Bartosz Rozdeba, Piotr Kupczyński

 

1951

Roman Kraszewski - fortepian

1952

Iwo Dudarenko - fortepian

Elżbieta Rajter - fortepian

1953

Maria Białous-Janicka - fortepian

Ewa Michalak-Jankowska - fortepian

Gabriel Pieczyński - fortepian

1954

Helena Gilginas - fortepian

Wacława Kopacewicz-Chamera - fortepian

Arseniusz Kuźmiński - śpiew solowy

Jadwiga Paderewska - fortepian

Zbigniew Tymowski - fortepian

1955

Maria Biernacka - śpiew solowy

Halina Bylica - fortepian

Jadwiga Choniawko- Reinberg - fortepian

Jerzy Frąckowiak - fortepian

Jan Kowalski - klarnet

Teresa Kulka - fortepian

Irena Tokarek - fortepian

1956

Tadeusz Mazur - klarnet

Franciszek Michalski - puzon

Rajmund Myk - fortepian

Apolonia Zubrzycka - śpiew solowy

1957

Zdzisław Górny - waltornia

Franciszek Krzemiński - waltornia

Henryk Kubiak - klarnet

Józef Pietz - skrzypce

Zofia Sawińska - fortepian

Bolesław Świątkiewicz - wiolonczela

Waldemar Świątkiewicz - wiolonczela

Józef Węgrzynowski - trąbka

1958

Elżbieta Borodzicz - fortepian

Tadeusz Filozof - skrzypce

Franciszek Gajb - fortepian

Jan Gorzelany - fortepian

Adrianna Kaczyńska - śpiew solowy

Stanisław Nazdraczew - skrzypce

Halina Paterak - śpiew solowy

Stanislaus Rozwitha - fortepian

Jolanta Stasiłowicz - fortepian

Roman Tylkowski - skrzypce

Ewa Zytkiewicz - fortepian

1959

Maria Kowalczyk - fortepian

Eleonora Kuberska - fortepian

Janina Mazgajska-Baczyńska - śpiew solowy

Zbigniew Miński - flet

Leonard Niedostatkiewicz - wiolonczela

Zofia Owsianko - śpiew solowy

Antoni Skrzypczak - puzon

Józef Szneider - śpiew solowy

Jan Szyrocki - fortepian

1960

Kazimierz Czopko - skrzypce

Józef Dąbrowski - skrzypce

Jan Jaszkowski - wiolonczela

Emil Martyniak - skrzypce

Maria Pasieczna - fortepian

Ryszard Płaszczykowski - altówka

Stefan Szcześniak - puzon

Roman Ulrych - klarnet

Zygmunt Walter - skrzypce

Irena Zaborowska - śpiew solowy

Barbara Zagórska - śpiew solowy

1961

Krystyna Borkowska - fortepian

Marek Durnaś - fortepian

Bolesław Kalisz - skrzypce

Tadeusz Kmita - puzon

Małgorzata Lechicka - fortepian

Zofia Marciniak-Jakubarz - skrzypce

Czesław Parczewski - fortepian

Elżbieta Popłońska - fortepian

Beata Swanidze - fortepian

Małgorzata Wojciechowska - fortepian

1962

Kazimierz Chyc - wiolonczela

Izabella Czerwińska - fortepian

Lidia Groś - śpiew solowy

Izabella Jarecka - fortepian

Klemens Kamiński - organy

Tadeusz Kozubal - puzon

Tomasz Mataczyński - fortepian

Jerzy Michalus - śpiew solowy

Janusz Pasturczak - trąbka

Józef Smoleń - kontrabas

Marcin Sołtysiak - altówka

Małgorzata Sopart - fortepian

Alojza Szczęch - śpiew solowy

Czesława Szumin - fortepian

Ewa Wozaczyńska - fortepian

1963

Władysława Czaja - skrzypce

Karol Głombica - kontrabas

Zenona Godlewska - śpiew solowy

Idzi Izydorek - fortepian

Wanda Konfederak - śpiew solowy

Henryk Majda - klarnet

Danuta Muszyńska - śpiew solowy

Michał Owidzki - fortepian

Antoni Szewczyk - skrzypce

Tatiana Węglińska - fortepian

Edward Widajewicz - śpiew solowy

Teresa Ziarniak - fortepian

Iwona Zwolnicka - fortepian

1964

Michał Artysiewicz - śpiew solowy

Halina Czmiel - wiolonczela

Henryk Czujkowski - śpiew solowy

Janina Frydel - wiolonczela

Liliana Gaszek - fortepian

Tadeusz Kmita - kontrabas

Mieczysław Kwiczała - kontrabas

Bogumiła Lagun - fortepian

Stefan Lubkowski - fortepian

Zbigniew Machowski - kontrabas

Eugeniusz Maciejczyk - klarnet

Adam Michalski - skrzypce

Regina Prządo - altówka

Lech Smereczyński - śpiew solowy

Zygmunt Stobiński - fortepian

Stanisław Stojek - fagot

Wanda Tomkiewicz - skrzypce

Zbigniew Zalewski - śpiew solowy

Zbigniew Załuski - altówka

1965

Liliana Brzozowska - fortepian

Bronisław Kuźmiński - fortepian

Janusz Mroziński - fortepian

Stanisław Robak - fortepian

Mikołaj Szczęsny - fortepian

Jerzy Waliński - fortepian

Danuta Wiśniewska - fortepian

1966

Antoni Brancewicz - kontrabas

Witold Bronicki - obój

Zbigniew Faryniarz - fortepian

Marian Krawczuk - śpiew solowy

Jerzy Lisewski - fortepian

Jan Maeur - klarnet

Edward Miller - puzon

Jan Sosnowski - skrzypce

Henryk Suchta - obój

Michał Sywec - śpiew solowy

Kazimierz Szczepański - śpiew solowy

Stanisław Wiśniewski - trąbka

1967

Henryk Bieler - skrzypce

Lesław Buczek - klarnet

Bożena Czyż - fortepian

Jan Gródecki - wychowanie muzyczne

Jan Jakuć - skrzypce

Krzysztof Kaźmierczuk - skrzypce

Andrzej Laskowski - klarnet

Jan Ludwikowski - wiolonczela

Grażyna Pogorzały - fortepian

Barbara Radziwilska - dyrygowanie

Anna Rajz - klarnet

Edward Stec - fagot

Renata Ścisła - fortepian

Joachim Twardoch - skrzypce

1968

Franciszek Bronicki - obój

Czesław Lewicki - kontrabas

Anna Mielniczek - wychowanie muzyczne

Krystyna Mieszkowska - wychowanie muzyczne

Iwona Mróz - wychowanie muzyczne

Gustaw Pawłowski - wiolonczela

Stanisław Puciłowski - kontrabas

Krzysztof Rysiak - śpiew solowy

Danuta Sadłowska - wiolonczela

Lidia Sajdak - flet

Marlena Sankiewicz - fortepian

Maria Sobota - fortepian

Helena Tracewska - fortepian

Piotr Wojciechowski - wychowanie muzyczne

1969

Zenon Białas - fortepian

Stefan Biedunkiewicz - waltornia

Wojciech Błaszczyk - klarnet

Jerzy Gracz - fortepian

Czesław Janaszek - perkusja

Kazimierz Jankowski - waltornia

Agnieszka Kulczycka - śpiew solowy

Bogumiła Mieszkowska - skrzypce

Magdalena Miłosz - fortepian

Ludwika Mitkiewicz - fortepian

Zbigniewa Nowodworska - fortepian

Teresa Radziejewska - fortepian

Fred Skrzypczak - wiolonczela

Ryszard Sowiński - fortepian

Jerzy Ślusarek - wiolonczela

Leon Unger - fortepian

Bogumiła Wrońska - wychowanie muzyczne

1970

Helena Balejko - śpiew solowy

Aleksander Dudarenko - perkusja

Ludomir Januszkiewicz - dyrygowanie

Hanna Kaźmierczuk - dyrygowanie

Piotr Kozik - skrzypce

Zofia Krawczyk - śpiew solowy

Elżbieta Marchel - fortepian

Ryszard Matoga - klarnet

Elżbieta Mazuchowska - wychowanie muzyczne

Ewa Mikisz - dyrygowanie

Teresa Mojska - fortepian

Leszek Sojka - skrzypce

Andrzej Torzewski - dyrygowanie

Wiktor Troszyński - waltornia

Krystyna Turkowska - dyrygowanie

Jan Waraczewski - skrzypce

Zbigniew Zboralski - altówka

1971

Irena Apelbaum-Aleksiewicz - fortepian

Franciszek Bączyk - skrzypce

Stanisław Biernacki - fortepian

Jerzy Dorosz - śpiew solowy

Marek Faryniarz - skrzypce

Wojciech Filozof - skrzypce

Maria Janowska - dyrygowanie

Anna Klimek - śpiew solowy

Małgorzata Klorek - fortepian

Izabela Malocco - fortepian

Leonard Rozenberg - fortepian

Łucja Statkiewicz - wychowanie muzyczne

Jarosław Szczepan - fortepian

Irena Wodyńska - wychowanie muzyczne

1972

Teresa Bajon - skrzypce

Justyna Biernacka - fortepian

Józef Czapiewski - śpiew solowy

Waldemar Kowalski - saksofon

Elżbieta Łuczak - skrzypce

Bogdan Matławski - saksofon

Grażyna Pukała - fortepian

Janusz Purzycki - skrzypce

Halina Rutkowska - fortepian

Teresa Skwierczyńska - fortepian

Andrzej Szpak - skrzypce

Iwona Szych - fortepian

Irena Troc - dyrygowanie

Andrzej Tuchowski - fortepian

Renata Wojtalik - dyrygowanie, fortepian

Danuta Zboralska - fortepian

Ryszard Zimnicki - fortepian

1973

Barbara Ciaciuch-Dębic - śpiew solowy

Gabriela Cychnerska - śpiew solowy

Albert Czarkowski - klarnet

Anna Frączek - dyrygowanie

Anna Grzywińska - wychowanie muzyczne

Marek Jasiński - fortepian

Krystyna Kaproń - fortepian

Barbara Kmiotek - dyrygowanie

Ewa Minasiewicz - fortepian

Teresa Mitkiewicz - fortepian

Edward Mucha - trąbka

Halina Nawrocka - skrzypce

Edmund Piotrowski - śpiew solowy

Dorota Prandecka - fortepian

Ewa Rybicka - fortepian

Janina Samosiuk - fortepian

Józef Smoleń - akordeon

Andrzej Tom - skrzypce

Jadwiga Tulejko - dyrygowanie

1974

Wiesław Banasiewicz - gitara

Ewa Brzeska - skrzypce

Bożena Derwich - dyrygowanie

Andrzej Ferber - fortepian

Andrzej Frączek - kontrabas

Ryszard Kaczmarek - obój

Kazimierz Karpiński - perkusja

Konrad Karpowicz - dyrygowanie

Grażyna Karpowicz - skrzypce

Mieczysław Kien - skrzypce

Krzysztof Kunc - fortepian

Roman Kuźniak - fagot

Elżbieta Lewandowska - fortepian

Andrzej Lubkowski - perkusja

Ewa Mielczarek - wiolonczela

Jadwiga Możejewska - skrzypce

Krystyna Otlewska - dyrygowanie

Grażyna Paluszkiewicz - dyrygowanie

Stanisław Parobczy - skrzypce

Czesław Przyborowski - trąbka

Alina Pycio - fortepian

Anna Rogulska - skrzypce

Anna Snusz - dyrygowanie

Bożena Szajko - fortepian

Wiesława Wabiszewska - fortepian

Bożena Walkowska - śpiew solowy

Jan Wiśniewski - waltornia

Ewa Wojciechowska - dyrygowanie

1975

Mirosława Białas - fortepian

Rajmund Dzieweczyński - puzon

Elżbieta Kaczkowska - fortepian

Koletta Krauze - wychowanie muzyczne

Henryk Kurkiewicz - dyrygowanie

Stanisław Plawgo - fortepian

Barbara Stasiurka - skrzypce

Józef Suchta - flet

Władysław Szwajczuk - tuba

Maria Szymańska - fortepian

Jadwiga Tom - wychowanie muzyczne

Małgorzata Wielgolińska - fortepian

Marta Wilimowska - fortepian

1976

Elżbieta Cybulska - fortepian

Stanisław Drabik - fagot

Ryszard Handke - dyrygowanie

Jerzy Holz - akordeon

Stefan Kaczor - trąbka

Grzegorz Kmita - kontrabas

Grażyna Kołbuc - śpiew solowy

Mirosława Kowalska - śpiew solowy

Anna Krzyżak - fortepian

Małgorzata Majewska - rytmika

Andrzej Marciniak - fortepian

Piotr Marciniak - klarnet

Henryk Marciniak - klarnet

Ewa Morawska - fortepian

Anna Nowak - rytmika

Joanna Nowicka - rytmika

Beata Panek - fortepian

Marzenna Pawela - skrzypce

Stanisław Plawgo - perkusja

Aleksandra Posacka - śpiew solowy

Andrzej Potapczuk - dyrygowanie

Ewa Szymkiewicz - śpiew solowy

Bożena Trajdecka - śpiew solowy

Renata Wielgolińska - fortepian

Andrzej Winnicki - akordeon

Jerzy Wojtysiak - altówka

Bogusław Zalewski - perkusja

Maria Zubko - fortepian

1977

Krzysztof Baczyński - altówka

Krzysztof Brzeski - fortepian

Wanda Czemierzewska - fortepian

Maria Karwowska - akordeon

Hanna Lemm - fortepian

Józef Perkowski - klarnet

Ewa Prawucka - fortepian

Aldona Sankowska - fortepian

Elżbieta Sikorska - skrzypce

Hanna Święczkowska - fortepian

Róża Wleklak - śpiew solowy

Teresa Wleklak - śpiew solowy

Ewa Wojciechowska - flet

Halina Wojnar - fortepian

1978

Zbigniew Banasiak - altówka

Andrzej Ciemniak - flet

Zofia Dec - dyrygowanie

Jan Diling - kontrabas

Zbigniew Dziubak - kontrabas

Iwona Grzesiukiewicz - śpiew solowy

Marzena Hakemer - rytmika

Dorota Iwaniuk - śpiew solowy

Wanda Jarczyk-Kasiewicz - śpiew solowy

Lila Kasperowicz - dyrygowanie

Krzysztof Kornicz - śpiew solowy

Hanna Kotlęga - rytmika

Jacek Kraszewski - skrzypce

Jolanta Łukawska - dyrygowanie

Krystyna Łukawska - fortepian

Roman Machynia - perkusja

Jerzy Mościpan - kontrabas

Lidia Palka - rytmika

Jerzy Pietrzak - kontrabas

Maurycy Przybyłowicz - kontrabas

Edward Twardoch - fortepian

Eugeniusz Zboralski - wiolonczela

Roman Zieliński - fortepian

1979

Aleksandra Błaszyk - fortepian

Jarosław Buszac - fortepian

Grzegorz Czurko - perkusja

Mariusz Dziedziniewicz - obój

Ewa Hyla - śpiew solowy

Bogdan Krochmal - altówka

Iwona Kuczyńska - skrzypce

Ligia Markowska - skrzypce

Elżbieta Nazdraczew - skrzypce

Stanisław Proboszcz - gitara

Iwona Ryszkiewicz - fortepian

Dorota Rzechuła - fortepian

Waldemar Słomiński - perkusja

Jerzy Suława - klarnet

Beata Umińska - rytmika

Dorota Winsze - rytmika

Janusz Witkiewicz - flet

Marian Wohlert - fagot

Grażyna Wójcik - akordeon

Joanna Zabrowarna - skrzypce

1980

Brygida Antkowiak - wiolonczela

Ewa Cipora - fortepian

Zbigniew Dowgiłło - skrzypce

Julita Gąsior - fortepian

Mieczysław Ilnicki - śpiew solowy

Danuta Karczyńska - fortepian

Zbigniew Kozub - fortepian

Hanna Krasnodębska - skrzypce

Anna Krawczuk - flet

Ireneusz Kułakowski - flet

Andrzej Kwaśniewski - akordeon

Małgorzata Lesiewicz - fortepian

Zenon Mazur - trąbka

Urszula Napiórkowska - śpiew solowy

Wiesława Pokrywczyńska - rytmika

Tadeusz Prokurat - akordeon

Elżbieta Przybyłek - fortepian

Paweł Siwko - fortepian

Hanna Szatkowska-Krasnodębska - skrzypce

Barbara Szydłowska - śpiew solowy

Jarosław Zieleniak - fortepian

Jerzy Zieleniak - kontrabas

1981

Kamila Baranowska - altówka

Grażyna Gawrylecka - śpiew solowy

Małgorzata Hansel - fortepian

Andrzej Janaszek - fortepian

Aleksandra Karpiejczyk - fortepian

Małgorzata Kowalik - śpiew solowy

Anna Lasota - rytmika

Małgorzata Łukaszyk - fortepian

Wioleta Mazur - fortepian

Mariusz Modrzejewski - fortepian

Krzysztof Naklicki - akordeon

Joanna Napieralska - fortepian

Irena Sołoducha - flet

Barbara Stawska - rytmika

Dorota Wojniak - wiolonczela

Aleksander Wolański - akordeon

Małgorzata Wrzosek - rytmika

1982

Hanna Borguńska - rytmika

Anna Haas - fortepian

Edward Konecki - akordeon

Krzysztof Kot - perkusja

Maciej Kowalski - altówka

Aleksandra Kozak - fortepian

Ewa Lis - fortepian

Małgorzata Mozdrzeń - wiolonczela

Lidia Osińska - gitara

Jadwiga Przybyłowska - skrzypce

Danuta Putko - śpiew solowy

Małgorzata Stec - rytmika

Dorota Stefanowicz - wiolonczela

Violetta Turek - skrzypce

Kamila Walińska - altówka

Mirosław Wesołowski - puzon

Dorota Winsze - fortepian

Marek Wiśniewski - trąbka

Lucyna Wojtczak - fortepian

Aleksandra Zalewska - rytmika

Krzysztof Zdąbłasz - obój

Beata Zielińska - fortepian

1983

Katarzyna Bobrukiewicz - fortepian

Zdzisław Cichocki - kontrabas

Ewa Ciupińska - śpiew solowy

Julia Diling - śpiew solowy

Jerzy Herc - akordeon

Ewa Kąkol - fortepian

Warcisław Kunc - fagot

Lidia Łącka - śpiew solowy

Eugeniusz Maciąg - klarnet

Oskar Niedźwiecki - skrzypce

Henryka Nowakowska - śpiew solowy

Aniceta Owczarek - fortepian

Joanna Palka - rytmika

Piotr Piotrowski - fortepian

Dorota Przestalska - rytmika

Piotr Sawrymowicz - klarnet

Roman Sobuś - fortepian

Beata Wieteska - wiolonczela

Alicja Wszoła - śpiew solowy

Bogusław Wysocki - klarnet

Agnieszka Żurawska - fortepian

1984

Magdalena Buńka - fortepian

Dariusz Chmielewski - akordeon

Paweł Gorczyński - fortepian

Jan Gottschling - kontrabas

Małgorzata Gryglewska - rytmika

Jolanta Kowalczyk - fortepian

Mariusz Kowalski - puzon

Grażyna Kruszona - fortepian

Agnieszka Kulikow - fortepian

Anna Machowska - fortepian

Krzysztof Sadłowski - wiolonczela

Zofia Smoczek - fortepian

Beata Sobczyk - rytmika

Jacek Stecewicz - kontrabas

Julita Szarek - fortepian

Małgorzata Szymkiewicz - śpiew solowy

Agata Tracz - fortepian

1985

Renata Burzyńska - fortepian

Marzena Drozda - (?)

Artur Holdys - altówka

Bożena Hołubowska - skrzypce

Lesław Jędrzejec - fortepian

Dorota Konieczna - rytmika

Dariusz Krylik - skrzypce

Wioletta Miśkiewicz - rytmika

Mirosława Mysiorska - (?)

Katarzyna Nowak - flet

Olga Nowakowska - flet

Marcin Osiecki - perkusja

Cezary Oziębłowski - skrzypce

Monika Persch - fortepian

Monika Piwowarczyk - (?)

Ewa Ruszała - fortepian

Katarzyna Sroczyńska - fortepian

Marek Stelmaszczyk - fortepian

Małgorzata Szewczyk - skrzypce

Piotr Szkocki - fortepian

Agata Szymańska - (?)

Magdalena Świergiel - fortepian

Ewa Tymbarska - fortepian

Bartłomiej Walter - skrzypce

Beata Wątor - skrzypce

Alicja Węgorzewska - fortepian, śpiew solowy

1986

Jolanta Adamska - rytmika

Maria Bogacka - fortepian

Urszula Bogdanowicz - śpiew solowy

Artur Cieślak - fortepian

Krzysztof Drogowski - trąbka

Bartosz Dudek - fortepian

Karol Fabiańczyk - fortepian

Ewa Filipowicz - śpiew solowy

Dominika Frątczak - fortepian

Monika Gałczyk-Lewicka - śpiew solowy

Renata Gutiens - flet

Robert Haas - skrzypce

Artemida Ikonomu - rytmika

Elżbieta Izaak - fortepian

Jolanta Jaszkowska - śpiew solowy

Piotr Jaźwiński - perkusja

Marlena Kamieniecka - rytmika

Jerzy Kamiński - fortepian

Dorota Kania - klarnet

Katarzyna Kaszczyk - skrzypce

Danuta Kochanowska - skrzypce

Małgorzata Konowalik - śpiew solowy

Katarzyna Krylik - skrzypce

Małgorzata Kulik - obój

Mirosław Kuźniak - skrzypce

Adam Mozel - fortepian

Katarzyna Muszyńska - skrzypce

Piotr Pałac - gitara

Ewa Pieruszek - skrzypce

Elżbieta Popiel - rytmika

Joanna Rybaniec - skrzypce

Joanna Sachryń - wiolonczela

Jacek Skrzypczak - klarnet

Krzysztof Stachowiak - waltornia

Karol Szymkiewicz - perkusja

Joanna Tomczuk - fortepian

Agata Tracz - fortepian

Małgorzata Uszyńska - rytmika

Elżbieta Zabłocka - wiolonczela

1987

Małgorzata Bednarczyk - wiolonczela

Wioletta Bogdanowicz - fortepian

Maria Christowa - skrzypce

Dorota Duda - rytmika

Katarzyna Frycz - fortepian

Bogdan Górnik - akordeon

Eleni Gryckiewicz - rytmika

Agnieszka Isajewicz - skrzypce

Marzena Janiak - śpiew solowy

Anna Kajetanowicz - fortepian

Beata Łoś - skrzypce

Agata Maruszyńska - fortepian

Robert Matczak - waltornia

Małgorzata Momot - fortepian

Ewa Nizioł - skrzypce

Magdalena Ogonowska - skrzypce

Małgorzata Olejniczak - flet

Romuald Panocki - klarnet

Urszula Piter - rytmika

Dorota Popławska - rytmika

Renata Rej-Dębowska - fortepian

Tomasz Rutkowski - skrzypce

Wiesław Rybczyński - fortepian

Bogdan Rymaszewski - trąbka

Małgorzata Sedlaczek - fortepian

Monika Silska - rytmika

Marek Słojewski - skrzypce

Waldemar Stępiński - akordeon

Izabela Szczepaniak - fortepian

Marek Szemiel - akordeon

Anna Szewczuk - fortepian

Jacek Szwajczuk - perkusja

Anna Wolniak - rytmika

Piotr Woźniak - fortepian

Grzegorz Zamaryka - flet

1988

Grażyna Atalska - śpiew solowy

Katarzyna Barczyńska - rytmika

Jarosław Bury - altówka

Jarosław Chrzanowski - fortepian

Zbigniew Dębowski - gitara

Katarzyna Dławichowska - fortepian

Karol Gajtkowski - (?)

Bogusław Gruszczyński - gitara

Romuald Kaliszewski - fortepian

Małgorzata Kazimierczak - skrzypce

Bogusław Kraszewski - klarnet

Piotr Laskowski - perkusja

Małgorzata Marciniak - fortepian

Luiza Miara - fortepian

Mirosława Mysiorska - wiolonczela

Piotr Okrzyński - klarnet

Beata Paradowska - fortepian

Katarzyna Poczobut-Odlanicka - skrzypce

Włodzimierz Radin-Rutkowski - altówka

Monika Rogozińska - śpiew solowy

Przemysław Rosicki - śpiew solowy

Monika Rostkowska - śpiew solowy

Marzena Sadowska - fortepian

Andrzej Szrajber - fagot

Dariusz Turowski - klarnet

Anna Wolniak - fortepian

Janusz Zamorski - gitara

Tomasz Zienkowicz - tuba

1989

Marzena Biernacik - rytmika

Krzysztof Bilbin - śpiew solowy

Piotr Broda - fortepian

Anna Buczkowska - fortepian

Jacek Dominkiewicz - fagot

Iwona Doroszuk - fortepian

Arkadiusz Dudzik - fortepian

Bartosz Głowacki - klarnet

Robert Grzebiński - fagot

Bożena Hołubowska - skrzypce

Katarzyna Hundert - rytmika

Anita Jankowska - fortepian

Jolanta Kęsik - śpiew solowy

Anna Laskowska - rytmika

Maciej Marcinkowski - klarnet

Katarzyna Metza - rytmika

Marta Monkiewicz - fortepian

Agnieszka Olszewska - fortepian

Marek Ostrowski - klarnet

Anna Pomianowska - rytmika

Jadwiga Przybyłowska - skrzypce

Anna Sawicz - klarnet

Dariusz Sikorski - flet

Katarzyna Smoleń - fortepian, wiolonczela

Maciej Strycharczyk - klarnet

Łukasz Szydłowski - fortepian

Anna Uznańska - fortepian

Katarzyna Wasilewska - fortepian

Jolanta Zelkowska - śpiew solowy

Maria Zmiczerewska - skrzypce

1990

Krzysztof Baturo - klarnet

Marzena Biernacik - fortepian

Barbara Chałupa - rytmika

Jadwiga Cieślak - wiolonczela

Mirosław Ciesielski - akordeon

Ewa Dębowska - śpiew solowy

Lidia Dróżka - fortepian

Władysław Gnat - obój

Monika Gracz - rytmikal

Grażyna Janiak - skrzypce

Robert Kalinowski - (?)

Ewa Kamińska - fortepian

Monika Kosowicz - rytmika

Katarzyna Kroszel - fortepian

Alicja Kurgan - obój

Greta Kurylak - rytmika

Agnieszka Lamut - skrzypce

Jolanta Jackowska - flet

Przemysław Lisowski - fagot

Arkadiusz Malawski - kontrabas

Barbara Marcinkowska - śpiew solowy

Edyta Olechowska - rytmika

Katarzyna Oster - altówka

Ewa Pomianowska - rytmika

Konstanty Potudin - śpiew solowy

Zbigniew Pudło - akordeon

Wiesława Rosicka - śpiew solowy

Jolanta Rostkowska - śpiew solowy

Jakub Rutkowski - perkusja

Roman Rydz - akordeon

Przemysław Sachaj - skrzypce

Magdalena Sodel - fortepian

Inga Szczerbińska - fortepian

Małgorzata Szewczyk - skrzypce

Anna Świtalska - skrzypce

Agnieszka Urbańska - fortepian

Monika Urbańska - rytmika

Krzysztofa Walta - rytmika

Małgorzata Warachowska - fortepian

Arkadiusz Windak - fortepian

Sylwia Witkiewicz - fortepian

Dorota Zakrzewska - fortepian

1991

Przemysław Bielec - gitara

Agnieszka Bieniasz - fortepian

Katarzyna Błońska - altówka

Sylwia Burnicka - śpiew solowy

Alicja Delecka - fortepian

Beata Dutka - fortepian

Stanisław Gmyrek - kontrabas

Iga Grabsztunowicz - fortepian, flet

Tomasz Jocz - fortepian

Marek Joniec - akordeon

Robert Kalicki - fortepian

Jadwiga Kirejszys - altówka

Marcin Kukulak - perkusja

Agnieszka Lebiedziewicz - rytmika

Iwona Letko - skrzypce

Stanisław Lewicki - perkusja

Sylwia Maksylewicz - rytmika

Piotr Maliszewski - skrzypce

Beata Migdalska - rytmika

Izabela Napieralska - altówka

Juliusz Niemotko - fortepian, fagot

Marek Oganowski - fortepian

Jarosław Płuciennik - akordeon

Grzegorz Rotkiewicz - gitara

Dorota Serwa - rytmika

Dorota Sołtysińska - gitara

Jolanta Szczepaniak - rytmika

Bogdan Szczerkowski - skrzypce

Alina Szebel - fortepian

Izabela Tarka - rytmika

Anna Tarnowska - fortepian

Michał Wierzbicki - skrzypce

Edyta Wojtasiuk - fortepian

Julia Zemmler - fortepian

Mariusz Zygmunt - kontrabas, obój

Agnieszka Żugaj - rytmika

1992

Kalina Barabasz - fortepian

Adrianna Biernacka - rytmika

Agata Binko - fortepian

Barbara Błońska - flet

Klaudia Boczkowska - rytmika

Małgorzata Bogalecka - fortepian

Agnieszka Budzińska - fortepian

Elżbieta Bulanowska - śpiew solowy

Agnieszka Chabowska - fortepian

Anna Chmielowiec - śpiew solowy

Hanna Chojnacka - rytmika

Barbara Furman - śpiew solowy

Maria Gorczyńska - fortepian

Monika Gos - skrzypce

Renata Grycz - rytmika

Anna Haładuda - wiolonczela

Małgorzata Herkt - rytmika

Agnieszka Hołubowicz - perkusja

Przemysław Igiel - perkusja

Waldemar Jeziak - gitara

Edyta Jończyk - rytmika

Anna Kędzierska - skrzypce

Edyta Kindel - fortepian

Magdalena Kliber - gitara

Piotr Klimek - kontrabas

Marek Kocięcki - fortepian

Sylwia Kocuj - skrzypce

Mariusz Kołodziejczyk - akordeon

Elwira Kostyńska - flet

Sylwia Krawcewicz - śpiew solowy

Beata Kukowska - śpiew solowy

Katarzyna Lisman - rytmika

Mirosław Łazoryszczak - akordeon

Katarzyna Łącka - fortepian

Maciej Madej - skrzypce

Ewa Makarewicz - fortepian

Milena Mizgiert - fortepian

Katarzyna Oster - śpiew solowy

Agnieszka Przybyłowska - skrzypce

Anna Sadura - śpiew solowy

Paweł Schwartz - wiolonczela

Piotr Sienkiewicz - akordeon

Marcin Szczygieł - fagot

Sylwia Szostakowska - flet

Małgorzata Tojza - rytmika

Izabela Tomczyk - rytmika

Krzysztof Trukszyn - wiolonczela

Małgorzata Wasilewska - rytmika

Katarzyna Wesołowska - skrzypce

Marek Wilk - fortepian

Magdalena Wiśniewska - śpiew solowy

Małgorzata Wojs - fortepian

Małgorzata Zarzycka - skrzypce

Beata Żbikowska - flet

1993

Aleksander Augustis - perkusja

Wioletta Głowacka - skrzypce

Teresa Golus - śpiew solowy

Grzegorz Grygorcewicz - wiolonczela

Artur Horaczyński - skrzypce

Agnieszka Janusz - skrzypce

Radosław Jastak - altówka

Tomasz Joniec - perkusja

Agnieszka Jurczak - fortepian

Mariusz Jużyk - akordeon

Przemysław Kamiński - fortepian

Marek Kasiński - skrzypce

Dariusz Konklewski - perkusja

Krzysztof Kosała - akordeon

Radosław Kosiński - akordeon

Adrianna Kowalska - śpiew solowy

Natalia Kurek - fortepian

Marcin Kurylak - klarnet

Angelika Kwiecień - wiolonczela

Maria Kwinto - WTP

Zbigniew Łatwiński - perkusja

Marek Łatwiński - perkusja

Dorota Manikowska - skrzypce

Anna Michalczuk - skrzypce

Janina Mroczek - rytmika

Michał Pałczyński - gitara

Grzegorz Rotkiewicz - gitara

Renata Rzemieniecka - fortepian

Anna Sarnowska - wiolonczela

Aleksandra Sawicka - fortepian

Krzysztof Seroczyński - gitara

Magdalena Sroczyńska - skrzypce

Łucja Statkiewicz - fortepian

Paulina Stefanowicz - fortepian

Iwona Szary - rytmika

Krzysztof Szuszkiewicz - klarnet

Jakub Szydłowski - altówka

Sławomira Szymaszek - rytmika

Katarzyna Szymula - fortepian

Tomasz Trzciński - fortepian

Agnieszka Urbańska - skrzypce

Andrzej Wachowicz - kontrabas

Ewa Wilczyńska - rytmika

Ewelina Wojtaszek - rytmika

Jowita Wójcik - rytmika

Katarzyna Zalińska - fortepian

1994

Karolina Balczewska - rytmika

Maciej Bałut - fortepian

Magdalena Barcz - fortepian

Ewa Bieniasz - rytmika

Agnieszka Dziubak - wiolonczela

Sylwia Fabiańczyk - fortepian

Agnieszka Filipiuk - flet

Agnieszka Gawroniak - flet

Angelika Gorąca - rytmika

Aleksandra Górska - skrzypce

Anna Haber - rytmika

Tomasz Hajduk - śpiew solowy

Edyta Junkiert - wiolonczela

Patrycja Justyńska - skrzypce

Maciej Kazuba - gitara

Maciej Kaźmierski - perkusja

Izabela Korsak - fortepian

Izabela Krauze - śpiew solowy

Gabriela Lebiedziewicz - fortepian

Joanna Łajczak - fortepian

Sebastian Mura - puzon

Zygmunt Nowakowski - fortepian

Paweł Ratajczak - klarnet

Izabela Rink - akordeon

Agnieszka Sawicka - skrzypce

Sylwia Sobieszek - śpiew solowy

Dagmara Sokalska - śpiew solowy

Edyta Stańczyk - fortepian

Jolanta Steć - śpiew solowy

Marcin Stoltmann - fortepian

Izabella Tomczyk - fortepian

Beata Ułas - fortepian

Joanna Wawrzyniak - WTP

Monika Wilga - rytmika

Anna Wojnowicz - flet

Monika Wolęcka - fortepian

Małgorzata Wosiura - flet

Oliwia Wymysłowska - fortepian

Lidia Żbikowska - altówka

1995

Arkadiusz Bis - obój, WTP

Michał Buczkowski - skrzypce

Małgorzata Budych - śpiew solowy

Konrad Czapiewski - fagot

Paweł Faust - śpiew solowy

Jolanta Gajowiecka - fortepian

Szymon Goch - fagot

Jolanta Gontarz - flet

Piotr Gryska - skrzypce

Anna Guz - śpiew solowy

Karolina Hajdukiewicz - WTP

Paulina Hermelin - flet

Robert Iżewski - akordeon

Agata Jarmołowicz - skrzypce

Agnieszka Kaźmierczyk - skrzypce

Edyta Kempińska - organy

Mariusz Kosała - akordeon

Karolina Koszańska - fortepian

Agnieszka Kozłowska - skrzypce

Anna Lubańska - fortepian

Kinga Macutkiewicz - flet

Małgorzata Majdaniec - śpiew solowy

Dorota Maliszewska - rytmika

Michał Marszałek - śpiew solowy

Witold Mickiewicz - trąbka

Donata Mikłaszewicz - rytmika

Tomasz Misiel - akordeon

Krzysztof Ogórkiewicz - trąbka

Sonia Pańczuk - WTP

Edyta Plesiewicz - rytmika

Magdalena Pluta - wiolonczela

Marcin Reichert - WTP

Aneta Rozen - WTP

Radosław Rutkowski - akordeon

Iwona Skwarna - WTP

Mariusz Sosulski - fortepian

Grzegorz Stasiak - klarnet

Eleonora Strzelecka - wiolonczela

Małgorzata Syrwid - skrzypce

Małgorzata Szczepkowska - flet

Joanna Wetoszka - rytmika

Agnieszka Wężowska - skrzypce

Marta Wiktorowska - śpiew solowy

Iwona Zalewska - śpiew solowy

Maciej Zalewski - akordeon

Małgorzata Zgorzelska - śpiew solowy

Piotr Zgorzelski - śpiew solowy

Edyta Żabska - organy

Mirosław Żabski - klarnet

1996

Tomasz Andrzejewski - perkusja

Anna Chudzio - flet

Krzysztof Czaplicki - waltornia

Magdalena Delecka - fortepian

Maria Dębiec - skrzypce

Angelika Dołotto - skrzypce

Katarzyna Dziubak - skrzypce

Mateusz Graczyk - WTP

Agnieszka Grela - śpiew solowy

Edyta Grzegorek - rytmika

Dorota Grześkowiak - fortepian

Iwona Hajn - akordeon

Tomasz Jakubiak - akordeon

Elżbieta Jarończyk - śpiew solowy

Beata Jędrzejczak - śpiew solowy

Agata Kaczmarska - flet

Marian Kaczyński - klarnet

Tomasz Kołłątaj - akordeon

Bożena Kotwińska - wiolonczela

Anna Kowalska - WTP

Beata Kuc - fortepian

Katarzyna Kunach - fortepian

Roksana Kurylak - rytmika, fortepian

Łukasz Kuźmiński - skrzypce

Marcin Łabędzki - klarnet

Marek Madej - fagot

Marta Modzelewska - fortepian

Marcin Paczkowski - fortepian

Ewa Paterak - śpiew solowy

Patryk Piłasiewicz - kontrabas

Karolina Porwich - flet

Marcin Praczkowski - WTP

Bożena Przeradowska - skrzypce

Katarzyna Przyborowska - WTP

Konrad Radziszewski - fagot

Sebastian Sieńczak - gitara

Alicja Suska - fortepian

Błażej Tomczak - WTP

Agnieszka Tomczewska - fortepian

Ewa Tyszkiewicz - WTP

Gabriel Wierzbicki - klarnet

Przemysław Włodarski - fortepian

Aleksandra Wójcik - fortepian

Adrian Wróblewski - obój

Maja Zjawińska - WTP

1997

Agnieszka Andrzejewska - WTP

Joanna Bona - flet

Ewa Borowiecka - fortepian

Sylwia Bryniarska - fortepian

Marcin Diling - skrzypce

Ewelina Drozdowska - altówka

Klaudia Durlej - rytmika

Alicja Głodek - fortepian

Magdalena Głowacka - fortepian

Emilia Goch - skrzypce

Anetta Hauda - WTP

Grzegorz Jabłoński - fortepian

Karolina Jaworska - fortepian

Gabriela Kaczmarek - fortepian

Natalia Kapysz - śpiew solowy

Małgorzata Kieruczenko - fortepian

Natalia Kochańska - WTP

Jolanta Kowalczyk - fortepian

Hubert Kowalski - kontrabas

Anna Kozłowska - skrzypce

Marta Kuffel - altówka

Jakub Kujawski - perkusja

Andrzej Kutys - gitara

Marian Mazurek - gitara

Maria Miszczuk - śpiew solowy

Agata Myszak - WTP

Agnieszka Obłoza - fortepian

Roman Ogórkiewicz - klarnet

Tomasz Pikulski - kontrabas

Agnieszka Ratajska - wiolonczela

Wojciech Rewaj - gitara

Justyna Robak - obój

Ewa Sałecka - fortepian

Piotr Skaba - fagot

Joanna Sobczak - flet

Monika Stankiewicz - wiolonczela

Agata Stawarz - rytmika

Maja Szablewska - fortepian

Agnieszka Szala - wiolonczela

Tomasz Szczęsny - wiolonczela

Katarzyna Szmidt - rytmika

Ewa Szyszko - akordeon

Marta Tatkowska - rytmika

Edyta Tomczuk - skrzypce

Justyna Wolska - skrzypce

Monika Wraga - fortepian

Adam Zwoliński - klarnet

Ewelina Zyga-Kapturska - organy

1998

Marita Alban Juarez - perkusja

Łukasz Banaszkiewicz - saksofon

Katarzyna Bińkowska - flet

Ewa Bourguois - śpiew solowy

Karolina Brodniewicz - puzon

Maria Buczkowska - skrzypce

Monika Chodkowska - fortepian

Waldemar Cieślok - obój

Renata Dobrzyńska - śpiew solowy

Michał Francuz - fortepian

Anna Grabowska - rytmika

Monika Hołub - organy

Edyta Irzymska - obój

Krzysztof Jeruzalski - organy

Maciej Jędroszka - akordeon

Kamilla Jędrzejewska - rytmika

Joanna Kaczorowska - fortepian

Agata Karpowicz - skrzypce

Eliza Kopczyńska - fortepian

Agata Kowalska - rytmika

Kamilla Marchlewicz - altówka

Justyna Oleszczuk - WTP

Alicja Podrzycka - organy

Jan Pohoryło - klarnet

Aleksandra Reńska - wiolonczela

Eliza Rink - obój

Halina Sidorowicz - fortepian

Halina Staszak - fortepian

Paulina Staśkiewicz - fortepian

Szymon Stateczny - altówka

Magdalena Subocz - śpiew solowy

Piotr Szukszta - fortepian

Kamilla Szydłowska - WTP

Jolanta Tarocińska - rytmika

Małgorzata Tomczyk - rytmika

Beata Użarowska - organy

Miłosz Wośko - fortepian

Dorota Wraga - trąbka

Magdalena Wróblewska - obój

1999

Halina Borecka - wiolonczela

Maciej Buczkowski - skrzypce

Michał Cibor - fortepian

Karolina Czarnecka - WTP

Katarzyna Ganczarska - WTP

Łukasz Górewicz - skrzypce

Tomasz Gumienny - perkusja

Marta Hozer - WTP

Renata Idziak - śpiew solowy

Alicja Jończyk - organy

Anna Kaźmierska - skrzypce

Marcin Kieruczenko - skrzypce

Michał Koniarski - trąbka

Bartosz Kordasiewicz - klarnet

Dariusz Kotlarz - fortepian

Wojciech Kubica - fortepian

Mateusz Kumela - klarnet

Agnieszka Litwinionek - skrzypce

Katarzyna Mrozik - wiolonczela

Sylwester Ostrowski - saksofon

Magdalena Paczkowska - fortepian

Paweł Przybylak - gitara

Maja Pstrągowska - WTP

Julia Samojło - fortepian

Monika Skaba - WTP

Grażyna Sołtyk - WTP

Anna Sowa - waltornia

Katarzyna Stankiewicz - skrzypce

Adam Sterczak - wiolonczela

Krzysztof Sypień - waltornia

Oriana Święcicka - fortepian

Agnieszka Teodorowska - wiolonczela

Marzena Wiencis - śpiew solowy

Edyta Witczak - rytmika

Damian Wziętek - akordeon

Jarosław Zadon - fagot

Marzena Zawicka-Mosz - altówka

2000

Manuel Alban Juarez - perkusja

Karolina Bugno - klarnet

Maciej Cybulski - WTP

Dorota Dąbrowska - flet

Michał Dobrzyński - fortepian

Katarzyna Domaradzka - gitara

Monika Dziadkowiec - fortepian

Agnieszka Faryniarz - fortepian

Klaudia Jankowska - wiolonczela

Małgorzata Kaszyńska - fortepian

Joanna Kraszewska - wiolonczela

Agnieszka Kwaśniak - śpiew solowy

Katarzyna Małgowska - fortepian

Piotr Marcewicz - saksofon

Joanna Matusiak - śpiew solowy

Katarzyna Mazurowska - rytmika

Debora Milewska - WTP

Jerzy Pachlowski - śpiew solowy

Dorota Patela - gitara

Maja Peszko - fortepian

Małgorzata Pływaczyk - flet

Marta Prygiel - śpiew solowy

Zofia Różynek - śpiew solowy

Kinga Rymanowska - rytmika

Małgorzata Sawicka - WTP

Agnieszka Sidorowicz - fortepian

Justyna Słoma - śpiew solowy

Monika Sobiewska - śpiew solowy

Agnieszka Startek - rytmika

Paweł Szarawaga - akordeon

Michał Szkiłońdź - saksofon

Magdalena Szostak - rytmika

Sylwia Trzyszczak - śpiew solowy

Irena Tsebriy - skrzypce

Sławomir Wilk - fortepian

Olga Wojciechowska - skrzypce

Grzegorz Wojcieszczuk - fortepian

Barbara Wołoszyn - WTP

Monika Wołyńska - skrzypce

Szymon Wyrzykowski - altówka

Aleksandra Zyblewska - rytmika

Tomasz Źródłowski - fortepian

Agnieszka Żołna - wiolonczela

Małgorzata Żurawska - rytmika

2001

Małgorzata Bejm - skrzypce

Anna Bek - skrzypce

Ariel Borkowski - organy

Marta Borowska - flet

Daniel Christ - kontrabas

Gustaw Ciężarek - skrzypce

Marta Czarkowska - fortepian

Renata Gosławska - rytmika

Daniel Grzegorzak - klarnet

Adam Handke - skrzypce

Hanna Hozer - skrzypce

Michalina Hrabi - fagot

Szymon Jakubowski - fortepian

Izabela Krochmal - wiolonczela

Rafał Krzanowski - perkusja

Magdalena Kulik - śpiew solowy

Łukasz Kurzawski - wiolonczela

Eliza Kwaśniewska - rytmika

Mariusz Laliński - puzon

Szymon Lech - fortepian

Katarzyna Lewandowska - fortepian

Małgorzata Litwinionek - fortepian

Grzegorz Marciniak - fagot

Piotr Mazurek - kontrabas

Marcin Murawski - fagot

Mariusz Nowicki - fagot

Katarzyna Obrycka - fortepian

Bartosz Olejnik - altówka

Mateusz Paczkowski - wiolonczela

Jakub Pilarczyk - wiolonczela

Marcin Piotrowski - akordeon

Zofia Ratajczak - flet

Joanna Sadłowska - skrzypce

Marcin Scech - śpiew solowy

Joanna Serewa - fortepian

Agnieszka Siałkowska - skrzypce

Mariusz Siejko - kontrabas

Dominik Staśkiewicz - saksofon

Paulina Stefańczyk - flet

Łukasz Szymański - waltornia

Wiktoria Szyrocka - flet

Maja Wencierska - WTP

Aleksandra Werpachowska - fortepian

Karolina Wołyńska - skrzypce

Anna Zaradny - saksofon

2002

Agata Barnaś - rytmika

Agata Bartnik - waltornia

Wojciech Błogowski - organy

Łukasz Błogowski - perkusja

Aneta Buraczewska - śpiew solowy

Łukasz Dąbrowski - gitara

Kamila Dziadko - rytmika

Arkadiusz Gieszcz - akordeon

Jadwiga Graczyk - skrzypce

Dorota Harbuz - rytmika

Beata Hedzielska - śpiew solowy

Tomasz Hedzielski - perkusja

Aleksandra Jagielska - fortepian

Katarzyna Jelonek - kontrabas

Krzysztof Kołłątaj - perkusja

Magdalena Kordylasińska - perkusja

Tomasz Kruszelnicki - kontrabas

Małgorzata Krzyżanowicz - wiolonczela

Szymon Kugler - organy

Żaneta Kurek - wiolonczela

Joanna Kwaśniak - fortepian

Joanna Macuk - fortepian

Magdalena Matej - fortepian

Anna Okapiec - śpiew solowy

Maria Ossowska - skrzypce

Beata Perlicka - fortepian

Joanna Pławińska - skrzypce

Agnieszka Prajzendanc - skrzypce

Mateusz Prygoń - flet

Sławomir Putresza - organy

Hubert Romanowski - śpiew solowy

Kinga Rozkrut - fortepian

Ewelina Rożek - fortepian

Urszula Rożniecka - saksofon

Magdalena Skalska - fortepian

Kinga Stachowiak - skrzypce

Karolina Uźniak - skrzypce

Joanna Wolska - obój

Izabela Zielińska - śpiew solowy

Ewa Zwolińska - skrzypce

2003

Justyna Bieniek - rytmika

Aleksandra Bogacka - skrzypce

Danuta Bolewicz - altówka

Aleksandra Braumańska - fortepian

Bibianna Chimiak - śpiew solowy

Tomasz Dąbrowski - trąbka

Patrycja Florek - altówka

Adriana Grochowska - skrzypce

Wioletta Hujda - flet

Klaudyna Kaczmarek - śpiew solowy

Liliana Kostrzewa - fortepian

Leszek Kotarski - saksofon

Ewa Kuczyńska - fortepian

Aleksandra Kunt - rytmika

Mariusz Kustra - fortepian

Natalia Łyczek - fortepian

Łukasz Nazarczuk - skrzypce

Dawid Pajdzik - altówka

Dorota Pawłowska - klarnet

Alicja Pilarczyk - skrzypce

Katarzyna Piłat - flet

Agnieszka Pisarczyk - fortepian

Katarzyna Pstrągowska - skrzypce

Ewelina Stankiewicz - altówka

Miłosz Stolarek - fortepian

Anna Szlingiert - rytmika

Wiktor Szostak - organy

Julia Szypa - rytmika

Aleksandra Tarocińska - rytmika

Magdalena Wojtaszak - skrzypce

Radosław Wośko - perkusja

2004

Agnieszka Białek - śpiew solowy

Eliza Bielecka - skrzypce

Michał Bierwiaczonek - kontrabas

Przemysław Chłód - gitara

Rafał Dobrzyński - fortepian

Maciej Fąferek - akordeon

Małgorzata Gajdziewska - trąbka

Maria Ganczarska - fortepian

Malwina Gmur - skrzypce

Urszula Gnyś - fagot

Agata Kabacińska - skrzypce

Maciej Kałka - kontrabas

Magdalena Kierszka - wiolonczela

Klaudia Kobos - rytmika

Marta Kołłątaj - flet

Monika Korcz - wiolonczela

Jakub Kościuszko - gitara

Joanna Kotecka - skrzypce

Łukasz Kowalczyk - perkusja

Ilona Krzywicka - śpiew solowy

Alina Kubik - skrzypce

Karolina Ledwoń - rytmika

Klaudia Lewandowska - perkusja

Dorota Luty - perkusja

Anna Mrozińska - obój

Klaudia Niewitecka - organy

Natalia Nowakowska - fortepian

Karolina Obłąk - rytmika

Małgorzata Oliwiecka - organy

Aleksandra Piętka - rytmika

Filip Presseisen - organy

Marta Redes - skrzypce

Borys Sawaszkiewicz - perkusja

Agnieszka Staszewska - fortepian

Maja Stępniewska - wiolonczela

Agnieszka Strzałkowska - trąbka

Sabina Wraga - flet

Paulina Wypych - skrzypce

2005

Karolina Dąbrowska - flet

Anna Dębska - rytmika

Agnieszka Faryna - fortepian

Ewelina Fogiel - fortepian

Mateusz Goc - waltornia

Ewa Grochowska - organy

Malwina Grzelak - flet

Dominika Haas - skrzypce

Katarzyna Halicka - rytmika

Dominika Kamińska - wiolonczela

Paulina Kamoda - skrzypce

Elwira Kowal - fortepian

Aleksandra Krysian - fortepian

Paulina Kubik - wiolonczela

Piotr Kuwik - klarnet

Emilia Kwiatkowska - skrzypce

Anna Machowska - skrzypce

Izabela Markiewicz - flet

Agata Pawłowska - flet

Natalia Plewnia - wiolonczela

Konrad Porębski - skrzypce

Bartłomiej Pudło - fortepian

Jan Radoszewski - kontrabas

Grzegorz Radwański - puzon

Ewa Trynka - śpiew solowy

Karolina Zagórska - rytmika

Sławomir Zmaciński - fagot

2006

Michał Balcerowicz - obój

Agata Błażejewicz - altówka

Magdalena Dąbrowska - altówka

Marta Elimer - rytmika

Magdalena Gajewska - śpiew solowy

Agata Hedzielska - skrzypce

Iwona Hutek - rytmika

Aleksandra Iwanicka - fortepian

Katarzyna Jabłońska - skrzypce

Adam Kabaciński - gitara

Joanna Klej - flet

Tomasz Kluczek - trąbka

Dominika Komarnicka - rytmika

Krzysztof Kowalczyk - klarnet

Szymon Kromolicki - skrzypce

Magdalena Kruszewska - trąbka

Janina Lencznarowicz - fortepian

Małgorzata Liberska - wiolonczela

Oskar Masternak - fortepian

Ilona Mutek - (?)

Maria Obojska - fortepian

Małgorzata Oliwiecka - śpiew solowy

Anna Płotek - fortepian

Mirosław Pudło - organy

Katarzyna Skonecka - fortepian

Anna Skrzypiec - rytmika

Agnieszka Skrzypiec - rytmika

Konrad Słoka - trąbka

Joanna Steciuk - skrzypce

Emilia Szymańska - fortepian

2007

Piotr Arciszewski - waltornia

Radosław Baranowski - gitara

Krzysztof Buszczyk - skrzypce

Michał Gryćko - saksofon

Grzegorz Grzeszczyk - klarnet

Bartłomiej Hajkiewicz - obój

Radosław Herdzik - klarnet

Michał Jabłoński - trąbka

Kamila Kaźmierczak - rytmika

Kacper Kłosiński - fortepian

Grzegorz Kruszewski - klarnet

Konrad Książczyk - fortepian

Katarzyna Kubiak - puzon

Katarzyna Kupny - wiolonczela

Dominik Kwiecień - akordeon

Magdalena Marciniak - fortepian

Małgorzata Muszyńska - śpiew solowy

Radosław Orłowski - klarnet

Marzena Pawelczyk - rytmika

Maria Piskorska - śpiew solowy

Marta Przybylska - skrzypce

Aleksandra Pstrągowska - fortepian

Maria Radoszewska - skrzypce

Jolanta Rodź - flet

Sandra Socha - rytmika

Karolina Sperka - rytmika

Katarzyna Sułkowska - waltornia

Zofia Szymańska - fortepian

Magdalena Trusewicz - śpiew solowy

Oliwia Ugha - rytmika

Paulina Wasylków - saksofon

Karolina Wysocka - klarnet

2008

Dawid Głogowski - trąbka

Magdalena Grączewska - saksofon

Marta Grzybek - rytmika

Wojciech Gunia - kontrabas

Marta Gzubicka - saksofon

Edyta Hedzielska - altówka

Mariusz Kleszczewski - perkusja

Joanna Kołłataj - wiolonczela

Aida Michałowska - flet

Karol Nasiłowski - kontrabas

Hanna Olejnik - rytmika

Katarzyna Olejnik - wiolonczela

Balbina Piotrowska - fortepian

Kaj Przewłocki - puzon

Sandra Pyza - rytmika

Marcin Sadłowski - fagot

Justyna Sajewicz - skrzypce

Paweł Sokołowski - klarnet

Sandra Święcka - saksofon

Joanna Twardziak - rytmika

Katarzyna Wesołowska - fortepian

Izabela Wielgomasz - skrzypce

Katarzyna Wiewiórowska - flet

Mateusz Wizjan - fortepian

Piotr Żelazny - saksofon

Aleksandra Żychowska - perkusja

2009

Agnieszka Bieniek - wiolonczela

Aleksandra Bieniek - wiolonczela

Paula Dębiec - skrzypce

Dianna Domagała - skrzypce

Joanna Frej - rytmika

Ewelina Gralak - rytmika

Matylda Grączewska - fortepian

Jakub Juźko - organy

Łukasz Juźko - saksofon

Hanna Karasińska - skrzypce

Dominika Kluś - flet

Alicja Korzeniewicz - klarnet

Patrycja Kowalska - obój

Paweł Leśkiewicz - gitara

Teresa Lipczyńska - obój

Michał Łazarz - perkusja

Michał Maślak - saksofon

Kaja Milczarek - flet

Magdalena Motyl - fortepian

Hanna Olejnik - rytmika

Marta Piecka - skrzypce

Katarzyna Pilarczyk - klarnet

Paula Ponichtera - fortepian

Julita Przybylska - saksofon

Sawa Sawaszkiewicz - rytmika

Beata Skarbińska - rytmika

Jakub Skowroński - trąbka

Justyna Sobczak - gitara

Kinga Sokołowska - wiolonczela

Klara Świdrów - wiolonczela

Malwina Święcka - wiolonczela

Raphael Ugha - perkusja

2010

Krzysztof Będkowski - fortepian

Nicolas Ceballos Rendon - fortepian

Aneta Czaplińska - śpiew solowy

Lucyna Czarnecka - rytmika

Izabela Hedzielska - skrzypce

Aleksandra Henszel - flet

Dorota Jaremczuk - fortepian

Stephanie Jaskot - fortepian

Łukasz Juźko - saksofon jazzowy

Maria Kępisty - perkusja

Agata Kniaź - fortepian

Jan Kuryluk - śpiew solowy

Magdalena Lipniewska - flet

Zofia Machowska - wiolonczela

Patryk Matwiejczuk - fortepian

Aleksandra Michałko - flet

Aleksandra Nowińska - śpiew solowy

Jan Osuchowski - wiolonczela

Catherin Owczarz - skrzypce

Julia Pałac - flet

Agata Różycka - gitara

Rafał Rybakowski - saksofon

Marta Sabara - śpiew solowy

Piotr Sawiński - perkusja

Karolina Sawrymowicz - skrzypce

Jakub Skowroński - trąbka jazzowa

Krystian Skubała - perkusja

Anna Smutek - skrzypce

Anna Snelewska - fortepian

Michał Sobiech - akordeon

Błażej Sudnikowicz - gitara

Antonina Świdrów - perkusja

Adrianna Wardak - rytmika

Martyna Wojnarowska - rytmika

Paulina Wysocka - puzon

Malwina Ziętek - śpiew solowy

2011

Bartosz Baran - fagot

Zuzanna Bogusławska - altówka

Joanna Budkowska - rytmika

Arkadiusz Farkowski - fortepian

Julia Gaweł - śpiew solowy

Katarzyna Kamińska - flet

Katarzyna Kotlęga - skrzypce

Małgorzata Kuźmicz - śpiew solowy

Michał Landowski - fortepian

Rafał Lenard - akordeon

Bernard Łasecki - fagot

Paulina Łukasik - wiolonczela

Piotr Mazowiec - klarnet

Hanna Oertgen - skrzypce

Alicja Podgórska - skrzypce

Natalia Przewoska - rytmika

Anna Rudawska - skrzypce

Joanna Siwy - kontrabas

Ewa Smutek - wiolonczela

Mariusz Tuszyński - gitara

Joanna Twarużek - altówka

Aleksandra Wojciechowska - śpiew solowy

Aleksandra Wojtachnia - śpiew solowy

Joanna Wójtowicz - skrzypce

Radosław Zaworski - fortepian

Olga Zielińska - flet

Alicja Żurawska - śpiew solowy

2012

Gustaw Bachorz - klarnet

Natalia Boczniewicz - skrzypce

Przemysław Czaplicki - saksofon jazzowy

Barbara Fedorowicz - altówka

Aleksandra Filipowska - fortepian

Janusz Gądek - fortepian

Justyna Głażewska - saksofon

Aleksandra Głowacz - skrzypce

Julia Grzegorczyk - śpiew solowy

Paweł Jędrzejewski - kontrabas

Karolina Juźko - perkusja

Tomasz Kasperski - saksofon

Patrycja Kowalska - wokalistyka jazzowa

Anna Kozioł - śpiew solowy

Piotr Krzyżanowski - organy

Kamil Liwiński - trąbka

Gabriela Lupa - fortepian

Irena Mariak - klarnet

Marzena Młocicka - saksofon

Hanna Możejewska - wiolonczela

Jan Murawski - organy

Patricia Pająk - skrzypce

Sandra Przyjemska - harfa

Alicja Rajmer - flet

Angelika Sinior - flet

Magdalena Staśkiewicz - rytmika

Natalia Szarko - rytmika

Patrycja Świderska - skrzypce

Ewa Tracz - altówka

Przemysław Turnik - perkusja

Alicja Urbanowicz - klawesyn

Daniel Uźniak - fortepian

Karolina Wawryniuk - waltornia

Jagoda Wieczorek - saksofon jazzowy

Paulina Wittig - rytmika

Dominik Wizjan - fortepian

Justyna Zawilińska - śpiew solowy

2013

Paulina Bałtyka - rytmika

Krzysztof Bartosik - gitara

Gwidon Ciężarek - skrzypce

Marek Dzikowski - fortepian

Michał Grobelny - wokalistyka jazzowa

Ewelina Grzybek - rytmika

Joanna Hajkiewicz - skrzypce

Magdalena Heinz - skrzypce

Roksana Kalinowska - organy

Jakub Kazieczko - fortepian

Julia Kępisty - wokalistyka jazzowa

Pola Kompf - flet

Natalia Krawczyk - skrzypce

Aleksandra Ligocka - organy

Marta Osmańska - śpiew solowy

Wojciech Pieńkowski - śpiew solowy

Agata Porczak - śpiew solowy

Bogumił Soroka - trąbka

Patryk Strycharczyk - kontrabas

Alan Szcześniak - klarnet

Anna Świerkoska - fortepian

Kuba Wnuk - skrzypce

2014

Aleksandra Bańkowska - fagot

Iga Baran - altówka

Alicja Dąbrowska - puzon

Łukasz Drozdowski - akordeon

Karolina Filipczak - skrzypce

Agata Głogowska - wiolonczela

Noemi Hańczyk - harfa

Joanna Kopańska - organy

Katarzyna Kostyk - rytmika

Jakub Kraszewski - fortepian jazzowy, organy

Ewa Kuźmińska - kontrabas

Natalia Łukaszewska - altówka

Natalia Marcinkiewicz - skrzypce

Joanna Mazurek - skrzypce

Bartosz Rejman - fortepian

Dorota Rynkiewicz - fortepian

Paulina Sidoruk - skrzypce

Piotr Snelewski - skrzypce

Filip Sternal - fortepian

Michał Sułek - fortepian

Agnieszka Surażyńska - fortepian

Sławomir Szczecina - klarnet

Gabriela Świdrów - altówka

Estera Świdrów - wiolonczela

Sylwester Umiński - akordeon

Małgorzata Walków - wiolonczela

Krystian Wurszt - puzon

Luiza Wysocka - skrzypce

Marta Zywar - wokalistyka jazzowa

Gabriela Żukowicz - skrzypce

2015

Katarzyna Augustyn - śpiew solowy

Kinga Chmielewska - klarnet

Paula Dąbrowska - waltornia

Joanna Dobrowolska - flet

Natalia Drugak - kontrabas

Piotr Dubajko - kontrabas

Paulina Filipek - fortepian

Katarzyna Franczak - skrzypce

Agata Gałązka - fagot

Mikołaj Grajcewicz - trąbka

Weronika Gralczyk - flet

Karolina Jackowska - śpiew solowy

Zuzanna Jasińska - śpiew solowy

Daniel Jaskot - perkusja

Jakub Jóźwiak - puzon

Maksym Kalinowski - organy

Joanna Korzeniewicz - wokalistyka jazzowa

Patryk Kusiak - fortepian

Weronika Kwaśniak - skrzypce

Agata Ławicka - trąbka

Karolina Łukaszewska - rytmika

Arkadiusz Martin - fortepian

Iwona Mazurczak - rytmika

Marcin Mruk - fortepian

Elżbieta Nagórska - skrzypce

Joanna Pawłowska - śpiew solowy

Kamil Pędziwiatr - akordeon

Wiktoria Piaszczyńska - gitara

Marta Połchowska - śpiew solowy

Adrian Potrzebowski - skrzypce

Andrzej Pszeniczka - akordeon

Bartosz Rozdeba - organy

Michał Rybakowski - perkusja

Karen Siewierska - wiolonczela

Maciej Skowronek - fortepian

Weronika Stec - rytmika

Balbina Szczepanik - skrzypce

Daniel Śledziński - skrzypce

Rafał Urbanek - fortepian

Milena Walent - wiolonczela

Anna Wołowczyk - rytmika

Magdalena Wróbel - kontrabas

Klaudia Zając - rytmika

2016

Estera Bartusiak - fortepian

Artur Błaszczyk - akordeon

Karolina Bubieńczyk - skrzypce

Maksymilian Ciuńczyk - organy

Hanna Dąbrowska - fortepian

Klaudia Drążek - śpiew solowy

Dominik Franczuk - fortepian

Kornel Gliński - akordeon

Andrzej Grenda - obój

Paulina Kisielska - altówka

Michał Komorek - śpiew solowy

Marcel Kruszyński - skrzypce

Michał Kurczewski - fortepian

Patryk Matwiejczuk - fortepian jazzowy

Natalia Moroz - kontrabas

Klaudia Naworska - wiolonczela

Adrianna Nowakowska - skrzypce

Julia Pająk - skrzypce

Julia Ptasznik - wiolonczela

Nina Salamon - śpiew solowy

Daria Sawczuk - śpiew solowy

Sandra Skibińska - wokalistyka jazzowa

Konrad Słodowicz - organy

Jakub Suliga - gitara

Błażej Żak - śpiew solowy

2017

Maria Bieleninik - skrzypce

Agata Błaszczyńska - perkusja

Dawid Buczula - perkusja

Maciej Cierlecki - kontrabas

Patrycja Dąbek - klawesyn

Joanna Dymek - altówka

Beata Feret - skrzypce

Adam Jamróz - flet

Karolina Kamrowska - gitara

Wojciech Kępa - fortepian

Anna Knap - flet

Adrian Koźluk - flet

Piotr Kupczyński - perkusja

Natalia Loksztejn - skrzypce

Adela Łukjan - śpiew klasyczny

Wojciech Maciejewski - saksofon jazzowy

Julia Maszkowska - gitara

Magdalena Mazurek - perkusja

Karolina Misiorek - śpiew solowy

Zuzanna Nowotarska - śpiew solowy

Michalina Olender - klarnet

Barbara Pszeniczka - flet

Hanna Rudkiewicz - kontrabas

Barbara Rudzińska - saksofon jazzowy

Alicja Świątek - flet

Miriam Świdrów - skrzypce

Joanna Świłpa - śpiew klasyczny

Gabriela Vykysala - wiolonczela

Aleksandra Weber - altówka

Magdalena Wysokińska - rytmika

2018

Alicja Bany - śpiew klasyczny

Małgorzata Biernikowicz - skrzypce

Aleksandra Broda - perkusja

Maciej Burda - fortepian

Antoni Dubajko - kontrabas

Justyna Flisiak - śpiew jazzowy

Ignacy Gołąb - spiew jazzowy

Thomas Graf - organy

Jagoda Grekowicz - śpiew klasyczny

Iwona Grysak - saksofon

Patryk Kaźmierczak - śpiew klasyczny

Aleksandra Kosakiewicz - śpiew klasyczny

Izabela Koźbiał - klarnet

Agnieszka Kujawska - fortepian

Mateusz Leonowicz - gitara

Alex Marek - fortepian jazzowy

Agata Olejniczak - flet

Joanna Opoka - rytmika

Paweł Piasecki - skrzypce

Sara Polak - fortepian

Anna Rutkowska - skrzypce

Karolina Stachowiak - fortepian

Ada Stasiukiewicz - śpiew klasyczny

Jakub Strycharczyk - skrzypce

Wiktoria Święciochowska - skrzypce

Marcel Wilanowski - klarnet

Miłosz Witczak - fortepian

2019

Adrianna Bestry - śpiew klasyczny

Emilia Bobecka - fortepian

Agnieszka Bukowska - rytmika

Piotr Cholewa - skrzypce

Laura Chomiczewska - wiolonczela

Joanna Dziembor - skrzypce

Kamila Fryczkowska - kontrabas

Magdalena Gołda - skrzypce

Natalia Grzegorczyk - skrzypce

Maja Hamanowska - śpiew klasyczny

Mateusz Hołota - gitara

Celina Jurecka - skrzypce

Katarzyna Jurga - śpiew solowy

Hanna Komorowska - fortepian

Aleksander Kowalak - fagot

Michał Kram - perkusja

Zofia Kubowicz - śpiew klasyczny

Kacper Kwaśniak - flet

Anna Lorek - rytmika

Maria Martinek - altówka

Aleksandra Mikołajczuk - rytmika

Dawid Modzelewski - perkusja

Weronika Omietońska - fortepian

Bronisława Sajek - wiolonczela

Piotr Schelenz - gitara

Joanna Sinkiewicz - śpiew klasyczny

Monika Szałata - klarnet

Ewa Szczypińska - śpiew klasyczny

Weonika Wasiela - flet

Mieszko Zabłocki - skrzypce

2020

Monika Szałata - klarnet

Paweł Bagiński - fortepian

Jakub Borowski - klarnet

Abir Chanaa - śpiew solowy

Zuzanna Czerniak - rytmika

Martyna Dawid - skrzypce

Marek Dyl - organy

Viktoriia Fedorova - flet

Renata Gąsior - fortepian jazzowy

Jagoda Gawrońska - rytmika

Natalia Grudnik - śpiew jazzowy

Martyna Heinrich - organy

Katarzyna Jozel - rytmika

Justyna Krynicka - fortepian

Krzysztof Klukowski - perkusja

Zuzanna Kubera - flet

Julia Król - harfa

Nicola Lewicka - wiolonczela

Jakub Mazur - gitara

Małgorzata Mróz - fortepian

Paula Polak - skrzypce

Julia Pałka - rytmika

Natalia Potaman - skrzypce

Gabriela Pudło - altówka

Oliwia Sielska - rytmika

Dominika Słoka - rytmika

Gabriela Wacławska - fortepian

Karolina Wasik - śpiew solowy

Natalia Wilczko - śpiew solowy

Martyna Wochna - skrzypce

Patryk Wróblewski - akordeon

Barbara Zawadzka - wiolonczela

2021

Rafał Ackiewicz - organy

Hanna Antosiewicz - rytmika

Monika Bartnicka - fortepian

Martyna Borkowska - śpiew klasyczny

Natalia Borowik - rytmika

Tymon Chruściel - fortepian

Paulina Cieślak - rytmika

Zuzanna Czwójdzińska - skrzypce

Katarzyna Druciarek - śpiew jazzowy

Karol Dziadosz - akordeon

Maja Dziczek - śpiew klasyczny

Maja Dżaman - rytmika

Mateusz Gieryga - gitara

Jakub Gładki - tuba

Weronika Głowacka - flet

Natalia Grocholska - śpiew klasyczny

Natalia Herfort - śpiew klasyczny

Julia Iwanow - śpiew klasyczny

Marta Jaroszyńska - fortepian jazzowy

Barbara Karbownik - skrzypce

Stanisław Kawecki - obój

Patryk Kaźmierczak - śpiew jazzowy

Emma Kocój - wiolonczela

Wiktoria Kościańska - perkusja

Maja Kowańska - flet

Jędrzej  Kujawiak - klarnet

Karina Kujawska - flet

Karolina Kułaga - śpiew jazzowy

Oliwia Kupińska - skrzypce

Jakub Lamorski - klarnet

Tytus Łajdecki - saksofon jazzowy

Łukasz Martin - fortepian jazzowy

Magda Milewska - fortepian jazzowy

Michał Mysiurski - skrzypce

Kacper Olejarczyk - gitara

Aleksander Panek - saksofon jazzowy

Daniel Rozmus - skrzypce

Anastazja Siąkajło - waltornia

Filip Soboń śpiew - klasyczny

Benedykt Symon - fortepian

Dorota Szajduk - altówka

Cyprian Szawracki - saksofon

Karolina Szczerbik - skrzypce

Natalia Szulc - flet

Zofia Walich - śpiew klasyczny

Jagoda Wentruba - saksofon

Urszula Ziołecka - puzon

2022

Szkoły Muzyczne II stopnia

Jagoda Arciuch - fortepian 

Barbara Baturo - gitara 

Natalia Bednarska - skrzypce 

Bartosz Bielecki - fortepian 

Kamil Borsuk - akordeon 

Igor Brząkała - śpiew klasyczny 

Wiktor Butkiewicz - saksofon 

Marta Dudek - śpiew jazzowy 

Maksym Dziedziewicz - perkusja jazzowa 

Jagoda Frankowicz - śpiew klasyczny

Maksymilian Gągorowski - kontrabas jazzowy 

Damian Grabowski - organy 

Maja Grzegorczyk - altówka 

Agata Grzejda - flet 

Emilia Hazubska - flet 

Katarzyna Ilczyszyn - śpiew klasyczny 

Igor Janik - akordeon 

Dorota Jaśkiewicz - kontrabas 

Zuzanna Kołsut - rytmika 

Wiktor Komorowski - fagot 

Alicja Kondzioła - rytmika 

Władysław Kopczuk - fagot 

Maja Krzemień - obój 

Martyna Lewandowska - śpiew klasyczny 

Agnieszka Lorek - wiolonczela 

Aleksandra Lubkowska - skrzypce 

Oktawia Makuch - fortepian 

Zuzanna Mazurek - perkusja 

Anna Michalak - flet 

Dariusz Parchem - akordeon 

Agata Piotrowicz - śpiew klasyczny 

Roman Podlasiński - akordeon 

Małgorzata Rasiewicz-Kiełbasa - śpiew klasyczny 

Aleksandra Siwek - śpiew jazzowy 

Zuzanna Sobieniak - saksofon 

Wiktoria Sobota - skrzypce

Antoni Sorówka - akordeon 

Dominika Stróżyk - klarnet 

Aleksandra Śledzińska - skrzypce 

Urszula Śledź - śpiew klasyczny 

Mateusz Śliwa - perkusja 

Filip Wilkowski - fortepian 

Hanna Żukowska - altówka 

 

Szkoła Muzyczna I stopnia

Lena Sikora - saksofon

2023

Szkoły Muzyczne II stopnia

Dagmara Afeltowicz - rytmika

Jakub Bartman - fagot

Szymon Bernaś - saksofon

Klara Bieluń - altówka 

Anna Brzozowska - rytmika

Jagoda Bytniewska-Judasz - wiolonczela

Mateusz Chmielewski - kontrabas

Mikołaj Cieślak - saksofon

Emilia Dąbrowska - perkusja jazzowa

Mateusz Feledyn - puzon

Maja Gabryszak - skrzypce

Paweł Graf - skrzypce

Iva Grozev - skrzypce

Laura Grzesiuk - skrzypce

Zofia Jakuszewska - skrzypce

Rafał Jarzyński - trąbka

Gabriela Jurksztowicz - śpiew klasyczny 

Julia Jurksztowicz - wokalistyka jazzowa 

Hanna Karbownik - flet

Jan Kępiński - organy

Aleksander Knop - akordeon

Martyna Kostkiewicz - altówka 

Jan Kropiewnicki - śpiew klasyczny 

Amelia Krzyżanowska - altówka 

Łucja Kurzajewska - flet

Oktawia Maciejuniec - klawesyn

Oliwia Maciejuniec - klawesyn

Michalina Marszałek - rytmika

Maciej Matias - trąbka

Filip Michalski - gitara

Kajetan Michalski - gitara

Marcin Mickiewicz - altówka 

Jerzy Mitschke - klarnet

Bartosz Modrzejewski - śpiew klasyczny 

Ewa Mydłowska - flet

Feliks Paradowski - klarnet

Julia Piątek - śpiew klasyczny 

Wiktoria Pizon - skrzypce

Mikołaj Podolski - perkusja

Zuzanna Prusiewicz - gitara

Matylda Pyrzyńska - śpiew klasyczny

Maria Rocławska - śpiew klasyczny

Joanna Rosa - rytmika

Natalia Seroczyńska - skrzypce

Mikołaj Siębor - skrzypce

Krzysztof Stanecki - gitara

Natalia Stankowska - wiolonczela

Amelia Starzyńska - obój

Joanna Szczerkowska - flet

Maciej Szczerkowski - gitara

Konrad Szymonko - gitara

Martyna Świderska - flet

Agata Tomaszewska - rytmika

Michał Urzykowski - klarnet

Agata Wasik - rytmika

Karolina Wichucka - saksofon jazzowy

Matylda Wojdylak - rytmika

Hanna Zarzycka - flet

Aleksandra Zugaj - skrzypce

 

Szkoła Muzyczna I stopnia

Julian Adamowicz - perkusja

Alina Chojnacka-Woźniak - gitara

Mateusz Głogowski  - skrzypce

Nika Kurdenko - fortepian

Ksenia Łajkosz - fortepian

Pola Rodziewicz - fortepian

Alicja Rogowska - gitara

Maja Rogowska - flet

 

Lech Grochala - perkusja, (?)

Ewa Oziębłowska - skrzypce, (?)

Marzena Pawella - altówka, (?)

 

{"register":{"columns":[]}}