Tytuł/stanowisko: Specjalista ds. kadr

Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu oferuję pracę dla pracownika administracyjnego na stanowisku specjalista ds. kadr

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-06-2022

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

1 etat/40, vacat od 16.08.2022 roku

Zakres obowiązków

Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników.Terminowe zgłaszanie wszelkich zmian dotyczących zatrudnienia pracownika (osobie obsługującej Płatnika). Sporządzanie sprawozdań przypisanych do stanowiska.Organizacja wykonywania terminowych badań lekarskich, szkoleń BHP oraz pierwszej pomocy. Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności. Prowadzenie spraw socjalnych pracowników, emerytów, rencistów i ich rodzin. Przyjmowanie i sprawdzanie pod kątem poprawności wniosków wraz z załączoną dokumentacją. Sporządzanie zestawienia przyznanych świadczeń i przekazywanie pracownikowi ds.płac. Przyjmowanie wniosków o świadczenie z Funduszu Zdrowia dla nauczycieli. Podpisywanie list płac pod względem merytorycznym. Legitymacje nauczycielskie - ewidencja, zamawianie. Przygotowywanie dokumentów dot. zatrudnienia, rozwiązania stosunku pracy, zaszeregowania, awansu zawodowego nauczyciela i innych spraw wynikających ze stosunku pracy. Sporządzanie dekretów, aneksów w zakresie zmian wynagrodzenia, dodatku stażowego, nagród jubileuszowych i informowanie o tych zmianach pracownika ds. płac.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: wielkopolskie
Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu ul. Głogowska 90 60-262 Poznań

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie z posiadanym doświadczeniem na danym stanowisku. Obywatelstwo polskie. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania w pełni z praw publicznych. Znajomość prowadzenia dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami Karty Nauczyciela, Prawa Oświatowego, Kodeksu Pracy oraz innych przepisów obowiązujących w jednostkach budżetowych. Znajomość i obsługa programów komputerowych: PROGMAN - KADRY, SIO, GUS, PUE.

CV, list motywacyjny, kserokopie lub skan dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Pierwsza publikacja:
03.06.2022 08:25 Kinga Pawlicka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu
Oferta pracy - specjalista ds. kadr 3.0 30.08.2022 13:51 Kinga Pawlicka
Oferta pracy - specjalista ds. kadr 2.0 14.06.2022 12:52 Kinga Pawlicka
Oferta pracy - specjalista ds. kadr 1.0 03.06.2022 08:25 Kinga Pawlicka