Powrót

Powstanie trzeci terminal LNG w Polsce

23.06.2026

Cztery podmioty zakontraktowały długoterminowy dostęp do usług terminala FSRU 2. Oznacza to, że w Zatoce Gdańskiej powstanie drugi terminal FSRU, a Polska będzie dysponować trzema terminalami LNG o łącznej mocy regazyfikacji ponad 20 mld m sześc. gazu rocznie. Konsekwentnie wzmacniamy pozycję Polski na regionalnym rynku gazu, a dziś stoimy przed szansą stworzenia jednego z najważniejszych punktów dostępu do globalnego rynku LNG w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zbudujemy trzeci terminal LNG

Procedura Open Season przeprowadzona przez GAZ-SYSTEM zakończyła się sukcesem. Jej wyniki potwierdzają zainteresowanie rynku nową infrastrukturą, która zwiększy bezpieczeństwo dostaw, wesprze rozwój konkurencji i stworzy fundamenty dla dalszego rozwoju regionalnego hubu gazowego. Zainteresowanie uczestników rynku przewyższyło poziom oferty wynoszącej 39 slotów rocznie. W efekcie GAZ-SYSTEM podjął decyzję o zwiększeniu parametrów technicznych nowego terminala poprzez zwiększenie możliwości regazyfikacji z planowanych 4,5 mld m sześc. do 6,1 mld m sześc./r gazu rocznie.

Mocna Polska na mapie europejskiego rynku gazu

Wzmocnienie pozycji Polski jako regionalnego centrum obrotu, magazynowania i przesyłu gazu dla Europy Środkowo-Wschodniej przynosi szereg korzyści. Najważniejszą z nich – obok zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego – jest stopniowe obniżanie cen gazu dla odbiorców końcowych. Większa konkurencja oraz lepsze wykorzystanie infrastruktury sprzyjają trwałemu obniżaniu kosztów dostaw gazu. Korzyści te odczują zarówno gospodarstwa domowe, jak i przemysł.

To historyczna decyzja dla polskiego bezpieczeństwa energetycznego. Zbudujemy trzeci terminal LNG w rejonie Morza Bałtyckiego. Nowa jednostka znacząco zwiększy nasze możliwości w zakresie importu skroplonego gazu. Terminal FSRU 2 w Zatoce Gdańskiej będzie jednym z filarów bezpieczeństwa Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Budujemy nową architekturę bezpieczeństwa Europy i umacniamy naszą pozycję jako regionalnego hubu energetycznego

– mówi Minister Energii Miłosz Motyka.

Konsekwentnie rozwijamy infrastrukturę energetyczną, która wzmocni odporność Polski i zapewni stabilne dostawy gazu na kolejne dekady. FSRU 2 to inwestycja w bezpieczeństwo państwa, konkurencyjność gospodarki i silną pozycję naszego kraju na europejskim rynku energii. Dywersyfikacja źródeł dostaw oraz rosnące zdolności importowe w infrastrukturze do regazyfikacji LNG – stworzą dla Polski wyjątkowe okno strategiczne, pozwalając jednocześnie wzmacniać bezpieczeństwo regionu i budować warunki dla stabilnych, przewidywalnych cen energii dla obywateli i przedsiębiorców

- podkreślił Wojciech Wrochna, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Energii i Pełnomocnik Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej.

Projekt FSRU-2 (Floating Storage and Regasification Unit) to kolejny po Terminalu LNG w Świnoujściu i Terminalu FSRU 1 w Gdańsku etap rozwoju infrastruktury LNG w Polsce oraz odpowiedź na rosnące potrzeby uczestników rynku związane z bezpieczeństwem dostaw, dywersyfikacją źródeł pozyskania gazu oraz rozwojem konkurencyjnego i elastycznego rynku gazu.

Wyniki procedury Open Season są wyraźnym sygnałem płynącym z rynku. Uczestnicy potwierdzili, że widzą w Polsce miejsce do dalszego rozwoju działalności handlowej, budowania nowych łańcuchów dostaw oraz zwiększania wykorzystania LNG jako istotnego elementu systemu energetycznego. To potwierdzenie zasadności naszej strategii inwestycyjnej i kolejny krok w budowie nowoczesnej infrastruktury energetycznej oraz konkurencyjnego rynku dla Polski i całego regionu. To także fundamentalna zmiana dla GAZ-SYSTEM, który znajdzie się w gronie europejskich liderów infrastruktury LNG, dysponując jedną z największych zdolności importowych w całej Unii Europejskiej. Dzięki realizacji dwóch terminali FSRU oraz dotychczas zrealizowanym inwestycjom infrastrukturalnym, Polska będzie dysponowała zdolnościami importowymi gazu sięgającymi około 50 mld m³ rocznie. To nie tylko wzmocnienie bezpieczeństwa energetycznego kraju i regionu, ale także stworzenie warunków do budowy konkurencyjnego hubu gazowego, sprzyjającego zwiększeniu konkurencji, efektywniejszemu wykorzystaniu infrastruktury oraz stopniowemu obniżaniu kosztów dostaw gazu

– powiedział Sławomir Hinc, Prezes Zarządu GAZ-SYSTEM.

Open Season: od dialogu do decyzji

W procedurze Open Season dla FSRU 2 GAZ‑SYSTEM przydzielił moce regazyfikacyjne czterem podmiotom. Po raz pierwszy w historii w wyniku procedury Open Season dostęp do infrastruktury LNG zarządzanej przez GAZ-SYSTEM uzyskał więcej niż jeden podmiot. Co więcej, w wyniku podjęcia decyzji o zwiększeniu mocy regazyfikacyjnych terminalu FSRU-2, pozostaną jeszcze wolne sloty, które w przyszłości zostaną zaoferowane uczestnikom rynku.

Łącznie zakontraktowano 47 slotów rocznie w latach 2030–2039 oraz 35 slotów w latach 2040–2044. Po zwiększeniu parametrów technicznych terminalu FSRU 2 do 58 slotów łączny poziom rezerwacji w całym okresie świadczenia usług osiąga 74 proc.

Polska hubem gazowym dla regionu

Rozwój infrastruktury LNG wpisuje się w długofalową strategię wzmacniania bezpieczeństwa energetycznego Polski oraz budowy nowoczesnego rynku gazu. Łączne zdolności regazyfikacyjne terminali LNG w Polsce pozwolą nie tylko zabezpieczyć krajowe potrzeby odbiorców, lecz także wspierać rozwój regionalnego rynku energii i integrację systemów gazowych Europy Środkowo-Wschodniej.

W połączeniu z szerokim dostępem do infrastruktury przesyłowej, obejmującym interkonektory z Danią, Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą, od 2030 roku Polska będzie dysponować niemal 50 mld m sześc. rocznych zdolności importowych gazu. To właśnie ten potencjał sprawia, że nasz kraj staje się kluczowym hubem gazowym w regionie.

Zwiększone możliwości importu gazu i LNG przekładają się bezpośrednio na wzrost konkurencji pomiędzy dostawcami. W efekcie sprzyja to stabilizacji cen surowca oraz ich zbliżeniu do poziomów obserwowanych na najbardziej rozwiniętych rynkach europejskich. Jednocześnie lepsze wykorzystanie infrastruktury przyczyni się do obniżenia jednostkowych kosztów przesyłu i regazyfikacji LNG.

{"register":{"columns":[]}}