Petycja z 26 marca 2026 r. o podjęcie działań zmierzających do wdrożenia na terenie Gminy Marki nowoczesnego systemu zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi z wykorzystaniem technologii RFID
|
data wpływu |
17.04.2026 |
|
przekazano do |
Departament Gospodarki Odpadami |
|
przewidywany termin rozpatrzenia |
17.07.2026 |
Materiały
Petycja 769.2026Petycja_7692026.docx 0.02MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 16.06.2026 13:36 Joanna Spiller
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Małgorzata Zygadlewicz
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Petycja z 26 marca 2026 r. o podjęcie działań zmierzających do wdrożenia na terenie Gminy Marki nowoczesnego systemu zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi z wykorzystaniem technologii RFID | 1.0 | 16.06.2026 13:36 Joanna Spiller |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP