Powrót

Uroczysta Zbiórka - mianowanie do służby stałej oraz wyróźnienie

19.06.2026

Przedstawiono pamiątkową fotografię całej grupy strażaków oraz zaproszonych gości, wykonaną na zakończenie uroczystej zbiórki w Komendzie Miejskiej PSP w Mysłowicach.

Podczas uroczystej zbiórki w dniu 19.06.2026 doszło do dwóch bardzo ważnych wydarzeń, które są dowodem profesjonalizmu, zaangażowania i prawdziwego strażackiego powołania.

Pięciu funkcjonariuszy, po przejściu okresu próbnego i rzetelnym wypełnianiu swoich obowiązków i oficjalnie zostało mianowanych do służby stałej. To moment, w którym Wasza dotychczasowa ciężka praca została przypieczętowana stałym miejscem w naszych szeregach. Panowie – gratulujemy i życzymy bezpiecznej służby!

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy również dla strażaka, który został uroczyście wyróżniony za postawę godną naśladowania. Pański profesjonalizm, nienaganna służba oraz codzienna dyscyplina stanowią wzór do naśladowania w życiu codziennym.

Komendant st. bryg. Rafał Pietrzyk wraz z całą załogą składa serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym i mianowanym. Życzymy Wam niesłabnącej satysfakcji ze służby, zdrowia oraz zawsze bezpiecznych powrotów z akcji!

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}