Uroczysta Zbiórka - mianowanie do służby stałej oraz wyróźnienie
19.06.2026
Podczas uroczystej zbiórki w dniu 19.06.2026 doszło do dwóch bardzo ważnych wydarzeń, które są dowodem profesjonalizmu, zaangażowania i prawdziwego strażackiego powołania.
Pięciu funkcjonariuszy, po przejściu okresu próbnego i rzetelnym wypełnianiu swoich obowiązków i oficjalnie zostało mianowanych do służby stałej. To moment, w którym Wasza dotychczasowa ciężka praca została przypieczętowana stałym miejscem w naszych szeregach. Panowie – gratulujemy i życzymy bezpiecznej służby!
Dzisiejszy dzień był wyjątkowy również dla strażaka, który został uroczyście wyróżniony za postawę godną naśladowania. Pański profesjonalizm, nienaganna służba oraz codzienna dyscyplina stanowią wzór do naśladowania w życiu codziennym.
Komendant st. bryg. Rafał Pietrzyk wraz z całą załogą składa serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym i mianowanym. Życzymy Wam niesłabnącej satysfakcji ze służby, zdrowia oraz zawsze bezpiecznych powrotów z akcji!