II miejsce w strzelectwie sportowym strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Brzezinach

13.10.2023

na podium na tle ściany budynku strzelnicy w miejscowości Panaszew stoją reprezentanci komendy powiatowej psp która w zawodach strzeleckich zajęła drugie miejsce, reprezentanci stoją na podium trzymając w rękach medale i puchary za zawody

13 października 2023 roku na strzelnicy sportowej klubu „Regionalne Centrum Strzeleckie Panaszew” w Panaszewie odbyły się zawody w strzelectwie sportowym o „Puchar Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP”.

Zawody przeprowadzono w następujących konkurencjach: PSP – pistolet sportowy 25 m,
 PM – pistolet maszynowy 40 m, strzelba dynamiczna – strzelanie na czas do celów reaktywnych oraz konkurencja „Komendant PSP”.

Drużynowo reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Brzezinach zajęła drugie miejsce.
 W klasyfikacji indywidualnej mł. kpt. Krzysztof  Bogdański zajął drugie miejsce oraz
 w konkurencji PSP – pistolet sportowy 25 m także drugie miejsce.

Po zakończeniu turnieju zwycięzcą puchary i medale wręczyli Łódzki Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Grzegorz Janowski i Zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Paweł Malinowski.

Zdjęcia: KP PSP Brzeziny

Opracowanie: asp. Bogdan Banaszkiewicz