Mistrzowie województwa łódzkiego 2019

11.04.2019

Zdjęcie zawodników zwycięskiej drużyny KP PSP Brzeziny oraz zaproszonych gości i organizatorów. Zawodnicy w strojach sportowych zaś goście w mundurach służbowych PSP.

11 kwietnia 2019 roku w Zduńskiej Woli odbyły się finały XXI Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Halowej Piłce Nożnej. Ogromny sukces odniosła reprezentacja naszej komendy zdobywając Mistrzostwo Województwa Łódzkiego. W finale pokonaliśmy 6 : 2 drużynę z Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim. Wcześniej w drodze do finału pokonaliśmy drużyny z KP PSP w Bełchatowie i KP PSP w Zduńskiej Woli. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Łęczycki – kierownik drużyny, Damian Mospinek, Radosław Filipiński, Sebastian Pałygiewicz, Mateusz Koszelski, Krzysztof Trzewikowski, Barłomiej Jastrzębski, Robert Szubert, Michał Szymczak, Michał Marciniak. Najlepszym strzelcem turnieju został Michał Szymczak.