Liga Komend PSP województwa zachodniopomorskiego w Policach

28.02.2013

Zdjęcie przedstawia mecz piłki nożnej na hali

28 lutego 2013 roku w polickiej hali sportowej odbył się 2 turniej piłkarski w ramach ligi komend PSP województwa zachodniopomorskiego.

Po 18 rozegranych meczach puchar przechodni trafił do zawodników z komendy ze Stargardu Szczecińskiego, która wygrała w finale z Gryfinem (1:0). Na trzecim miejscu uplasowali się strażacy z KM PSP ze Szczecina. Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Kraszewski z KP PSP Świnoujście, a najlepszym bramkarzem Grzegorz Ciołek ze Stargardu Szczecińskiego.