W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pomoc w dystrybucji środków ochrony indywidualnej do parafii powiatu polickiego.

02.04.2021

Na zdjęciu patrzący na wprost Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st. kpt Piotr Maciejczyk w czarnym mundurze trzymający w prawej ręce przeźroczysty pojemnik z płynem. Po jego lewej stronie w mundurze strażackim stoi proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła ksiądz Waldemar Szczurowski. Obie osoby z twarzami w maseczkach trzymają pudło, w którego wnętrzu widoczne są czerwone etykiety opakowań. W tle zdjęcia ceglane mury budynku kościoła i tereny zielone.

2 kwietnia 2021 roku funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach dostarczyli do 16. parafii na terenie powiatu polickiego, 14 tys. maseczek ochronnych oraz 120 litrów płynu do dezynfekcji. Przekazane środki ochrony indywidualnej zostały wydane w ramach pomocy z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Opracowanie: KP PSP w Policach

Zdjęcia: KP PSP w Policach

Zdjęcia (2)