W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powierzenie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach

01.03.2021

Na zdjęciu dwie osoby ustawione bokiem w mundurach galowych i czarnych maseczkach na twarzy. Po prawej stronie na jasnym tle z umieszczonym na ścianie logotypem Państwowej Straży Pożarnej i czerwonym napisem Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej stoi Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosław Tomczyk odczytując trzymane w dłoni pismo. W centralnej części zdjęcia mł. bryg. Piotr Tuzimek w pozycji wyprostowanej ze wzrokiem na wprost. W lewej części zdjęcia dwie biało-czerwone flagi sztandarowe umieszczone na stojakach flagowych.

1 marca 2021 r. Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie st. bryg. mgr inż. Jarosław Tomczyk powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach mł. bryg. mgr inż. Piotrowi Tuzimkowi.

 

 

Opracowanie: KP PSP w Policach

Zdjęcia: KP PSP w Policach

Zdjęcia (1)