W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

sala OGNIK - program „Bezpieczna+”

zdjecie sali ognik w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim na zdjęciu widać krzesło, stolik, pufy, zabawkę słonia, drabinkę, tapeta na ścianie ze strażą pożarna służące do prezentacji dla dzieci

Celem głównym programu jest poprawa bezpieczeństwa uczniów poprzez działania prowadzone we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami zajmującymi się sprawami bezpieczeństwa, sprzyjające kształtowaniu postaw i nawyków bezpiecznego zachowania. W ramach programu „Bezpieczna+” w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim działa sala edukacyjna „Ognik”. Zajęcia na sali  skierowane są do klas I-III szkół podstawowych. W załączeniu regulamin „Sali edukacyjnej Ognik” oraz karta zgłoszenia dla grup szkolnych.  

 

tel. kontaktowy w sprawie zgłoszeń (25) 781 70 09 wew. 44 (bryg. Paweł Dmowski - Dowódca JRG)

Materiały

REGULAMIN SALI EDUKACYJNEJ „OGNIK”
REGULAMIN​_I​_KARTA​_ZGLOSZENIA​_OGNIK​_-​_bez​_listy.pdf 0.78MB
Wykaz sal edukacyjnych
Ognik – materiały dydaktyczne

Zdjęcia (2)