W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

sala OGNIK - program „Bezpieczna+”

zdjecie sali ognik w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim na zdjęciu widać krzesło, stolik, pufy, zabawkę słonia, drabinkę, tapeta na ścianie ze strażą pożarna służące do prezentacji dla dzieci

Wznowiona organizacja zajęć w sali Ognik! Zapraszamy!
Zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Prosimy stosować się do zasad bezpieczeństwa oraz o zakrycie ust i nosa.

Celem głównym programu jest poprawa bezpieczeństwa uczniów poprzez działania prowadzone we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami zajmującymi się sprawami bezpieczeństwa, sprzyjające kształtowaniu postaw i nawyków bezpiecznego zachowania. W ramach programu „Bezpieczna+” w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim działa sala edukacyjna „Ognik”. Zajęcia na sali  skierowane są do klas I-III szkół podstawowych. W załączeniu regulamin „Sali edukacyjnej Ognik” oraz karta zgłoszenia dla grup szkolnych.  

 

tel. kontaktowy w sprawie zgłoszeń (25) 781 70 09 wew. 44 (mł. bryg. Grzegorz Kuc - Dowódca JRG)

Materiały

REGULAMIN SALI EDUKACYJNEJ „OGNIK”
REGULAMIN​_I​_KARTA​_ZGLOSZENIA​_OGNIK​_-​_bez​_listy.pdf 0.78MB
Wykaz sal edukacyjnych
Ognik – materiały dydaktyczne

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}