W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ośrodek Szkolenia PSP

bryg. Izabela Wojciechowskanaczelnik Ośrodka Szkolenia

bryg. Izabela Wojciechowska
i.wojciechowska@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 80

 


mł. bryg. Szymon Kokota-Górazastępca naczelnika Ośrodka Szkolenia

mł. bryg. Szymon Kokot
skokot@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 81

 


kpt. Maja Hainpsycholog

kpt. Maja Hain
psycholog@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 38
Telefon komórkowy: 661 331 322


starszy inspektor

mł. asp. Krzysztof Maczulski
k.maczulski@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 82


starszy instruktor

asp. sztab. Tomasz Puźniewski
t.puzniewski@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 84


starszy instruktor

asp. Paweł Zapadka
p.zapadka@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 85


wykładowca
st. kpt. Michał Senderowski
m.senderowski@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 83


technik

sekc. Piotr Krawcewicz
p.krawcewicz@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 86


starszy instruktor

asp. sztab. Andrzej Bicki
a.bicki@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 87


starszy instruktor

mł. asp. Paweł Wyrzykowski
p.wyrzykowski@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 88


starszy wykładowca

st. kpt. Mariusz Zakrzewski
m.zakrzewski@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 89


specjalista

Patrycja Topczyńska
p.topczynska@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 90


technik

sekc. Adam Czopek
aczopek@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 91

 


st. technik

st. sekc. Patryk Rudnicki
p.rudnicki@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 92


wykładowca

mł. kpt. Michał Paszkowski
m.paszkowski@kwpsp.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 95 93

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
07.12.2020 16:33 Krzysztof Pardo
Wytwarzający/ Odpowiadający:
bryg. Krzysztof Pardo
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Ośrodek Szkolenia PSP 9.0 01.02.2021 07:27 Krzysztof Pardo
Ośrodek Szkolenia PSP 8.0 27.01.2021 09:42 Krzysztof Pardo
Ośrodek Szkolenia PSP 7.0 25.01.2021 14:56 Krzysztof Pardo
Ośrodek Szkolenia PSP 6.0 21.01.2021 13:22 Krzysztof Pardo
Ośrodek Szkolenia PSP 5.0 21.01.2021 10:36 Krzysztof Pardo
Ośrodek Szkolenia PSP 4.0 21.01.2021 10:34 Krzysztof Pardo
Ośrodek Szkolenia PSP 3.0 20.01.2021 15:09 Krzysztof Pardo
Ośrodek Szkolenia PSP 2.0 20.01.2021 15:08 Krzysztof Pardo
Ośrodek Szkolenia PSP 1.0 07.12.2020 16:33 Krzysztof Pardo

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP