Powrót

26. Mistrzostwach Polski Straży Pożarnej w Futsalu

02.10.2021

W dniach 29.09-01.10 2021 roku w 26. Mistrzostwach Polski Straży Pożarnej w Futsalu, rozgrywanych w Żarach, wzięło udział 17 drużyn strażackich z całej Polski.

Drużyna województwa zachodniopomorskiego na tle bramki do futsalu. Wraz z nagrodami oraz pucharem za zajęcie 2 miejsca.

Po dwudniowych zmaganiach tytuł wywalczyli strażacy z województwa dolnośląskiego, którzy pokonali w finale naszą drużynę 3:0. W meczu o trzecie miejsce obrońcy tytuły z województwa łódzkiego pokonali swoich kolegów z mazowieckiego. Zawodnicy z KW PSP Szczecin zostali wyróżnieni indywidualnie BARTOSZ PRZYGÓRZEWSKI Z KP PSP CHOSZCZNO NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MISTRZOSTW POLSKI STRAŻAKÓW W FUTSALU natomiast Tomasz Pustelnik z KP PSP Stargard został wybrany do najlepszej szóstki turnieju. Reprezentacja Zachodniopomorskich Strażaków WiceMistrzem Polski.