W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ogólnopolska akcja szczepienie przeciw COVID-19 Strażacy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej

29.01.2021

1

W ramach  ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 strażacy państwowej i ochotniczej straży pożarnej z terenu woj. zachodniopomorskiego pomagają dotrzeć do punktów szczepień osobom, które nie mogą tam dojechać we własnym zakresie. Akcja jest  prowadzona we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego. Gminy wskazywały potrzeby i przekazywały je komendantom miejskim i powiatowym PSP.

W ciągu ostatnich 4 dni akcji pomogliśmy 24 osobom skorzystać z możliwości transportu realizowanego przez straż pożarną w wielu miejscach na terenie województwa zachodniopomorskiego. 

W ramach prowadzonych działań strażacy  będą przekazywać materiały informacyjne na temat szczepień oraz profilaktyki COVID-19.

Przypominamy, że pod numerem 989 można uzyskać dostęp do bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. 

Opracowanie: Zespół prasowy KW PSP Szczecin, Zdjęcia: Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej z terenu województwa zachodniopomorskiego

Zdjęcia (7)