W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowy samochód dla OSP Przybiernów

18.09.2021

Zdjęcie osób które wzięły udział w uroczystości

Jest to pojazd marki VOLVO z napędem 4x4, który posiada zbiornik wody o pojemności 4150 litrów, zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 415 litrów oraz standardowe wyposażenie: maszt oświetleniowy z najaśnicami LED, sprzęt łączności radiowej, kamerę cofania, klimatyzację, niezależnie ogrzewanie kabiny i przedziału autopompy oraz  wyciągarkę elektryczną.

W uroczystości przekazania samochodu udział wzięli m.in.:

  • Leszek Dobrzyński - Poseł na Sejm RP
  • st. bryg. mgr inż. Marek Popławski - Zastępca Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Szczecinie
  • st. bryg. mgr inż. Arkadiusz Skrzypczak - Komendant Powiatowy PSP w Goleniowie
  • druh Krzysztof Wasiluk - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP w Goleniowie
  • Lilia Ławicka - Wójt Gminy Przybiernów
  • Samorządowcy, przedstawiciele lokalnych władz, nadleśnictwa, firm i instytucji, sponsorzy, mieszkańcy oraz druhny i druhowie.

Zakup pojazdu został zrealizowany dzięki dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, środków przekazanych przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej pochodzących od firm ubezpieczeniowych, środków przekazanych przez Urząd Gminy w Przybiernowie, środków zgromadzonych z organizacji festynu przeprowadzonego przez druhów OSP w Przybiernowie, a także sponsorów tj. Nadleśnictwo Rokita, Bank Spółdzielczy w Gryficach, Mała Elektrownia Wodna Derkacz, firmę Sovareto oraz firmę ubezpieczeniową Proffman. Całkowity koszt zakupionego pojazdu wyniósł 757.926,00 złotych.

Opracowanie: mł. asp. Dariusz Schacht

Zdjęcia: KP PSP Goleniów

https://www.gov.pl/web/kppsp-goleniow/nowy-samochod-dla-osp-przybiernow

{"register":{"columns":[]}}