W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozpoczęcie szkolenia podstawowego w zawodzie strażak

07.06.2021

Dzisiaj rozpoczęło się w Wojewódzki Ośrodku Szkolenia w Bornem Sulinowie szkolenie podstawowe w zawodzie strażak, w który udział bierze 33 funkcjonariuszy i 3 funkcjonariuszki z terenu woj. zachodniopomorskiego.

Na zdjęciu widoczni są strażacy podczas uroczystości rozpczęcia szkolenia podstawowego. W ich tle widoczne są dwa samochody ratowniczo-gaśnicze.
Po lewej stronie zdjęcia znajdują się kursanci, po prawej stronie zdjęcia przemawia Komendant Wojewódzki bryg. Grzegorz Słota.

Szkolenie otworzył zastępca zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Grzegorz Słota. Podczas 3 miesięcznego kursu, organizowanego pod nadzorem Szkoły Aspirantów w Poznaniu, kursanci poznają wszystkie zagadnienia związane ze służbą w PSP pozwalające rozpocząć im drogę służbową. Po uroczystej zbiórce Komendant dokonał wizytacji ośrodka w towarzystwie naczelnika bryg. Tomasza Dębowskiego oraz zastępcy kpt. Wojciecha Szkwarka.

 

Zdjęcia (6)