W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

MSZ nie ogłosi w 2021 r. konkursu „Wolontariat Polska pomoc”

18.02.2021

Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie zorganizuje w tym roku naboru ofert na realizację projektów rozwojowych dla wolontariuszy.

logotyp Polskiej pomocy PL

Zgodnie z założeniami przedstawionego do konsultacji społecznych „Planu współpracy rozwojowej w 2021 r.”, nie zostanie w tym roku zorganizowany konkurs wolontariacki. Jednocześnie chcemy zaprosić wszystkich, którzy planowali zgłosić swoją propozycję w tym konkursie, aby wzięli udział w postępowaniu dotacyjnym „Polska pomoc rozwojowa 2021”. Planowany termin ogłoszenia konkursu „Polska pomoc rozwojowa 2021” to przełom marca i kwietnia br.

Te organizacje, które nie realizowały dotychczas większych inicjatyw rozwojowych, zachęcamy do łączenia sił z innymi, doświadczonymi organizacjami pozarządowymi. Listy wszystkich podmiotów, jakie otrzymały wsparcie finansowe MSZ w zakresie współpracy rozwojowej, dostępne są na naszej stronie internetowej przy wynikach poszczególnych konkursów.