W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dwa wyróżnienia dla naszych szkół w finale wojewódzkim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 2025

06.06.2025

W finale wojewódzkim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 2025 zostały wyróżnione w kategoriach szkół podstawowych (klasy I-V oraz klasy VI-VIII) dwie szkoły z Powiatu Garwolińskiego.

Finał Wojewódzki Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

5 czerwca 2025 r. w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbył się finał wojewódzki XXXII Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

To kolejne wydarzenie, na którym lekcje o zdrowiu odbyły dzieci oraz dorośli.

Uwagę zwracały ważne i trudne tematy zawarte w ich treściach - higiena, zdrowe odżywianie, dobre relacje wśród rówieśników, odrzucenie hejtów, radzenie sobie z depresją.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach szkół podstawowych: klasy I-V oraz klasy VI-VIII.

Konkurencja była bardzo mocna. Piosenkom towarzyszyła ciekawa aranżacja i charakteryzacja. Na scenie nie brakowało też sportowego ruchu i tańca.

Powiat Garwoliński został wyróżniony w każdej kategorii festiwalowej:

  • wyróżnienie Mazowieckiego Kuratora Oświaty, w kategorii szkół podstawowych, klas I-V, otrzymał zespół z Zespołu Szkół Nr 1 im. Szarych Szeregów w Łaskarzewie;
  • wyróżnienie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Siedlcach, w kategorii szkół podstawowych, klas VI-VIII, otrzymał zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Leona Wyczółkowskiego w Miastkowie Kościelnym.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Garwolinie dziękuje dzieciom, młodzieży, nauczycielom oraz rodzicom za wspólny trud i zaangażowanie w przygotowania do udziału w etapie powiatowym i wojewódzkim Festiwalu.

Nagrodzonym wyróżnieniami w etapie wojewódzkim w XXXII Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 2025 – serdecznie gratuluję! Życzę dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Zdjęcie: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie

 

Materiały

Finał Wojewódzki XXXII Festiwalu Piosenki o Zdrowiu już za nami! -Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}