W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat w sprawie szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

03.09.2021

Szczepienie lisów od 11 września do 3 października

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Garwolinie w ślad za pismem Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii informuje, że w dniach od 11 września do 3 października 2021 r. na terenie województwa mazowieckiego, w następujących powiatach tj.: białobrzeskim, garwolińskim, grójeckim, kozienickim, lipskim, łosickim, mińskim, nowodworskim, legionowskim, ostrowskim z wyłączeniem gminy Wąsewo, otwockim, piaseczyńskim, pruszkowskim, grodziskim, przysuskim, pułtuskim, radomskim i m. Radom, powiecie siedleckim i m. Siedlce, sokołowskim, szydłowieckim, w m. st. Warszawa, powiecie wołomiński, warszawskim zachodnim, węgrowskim, wyszkowskim, zwoleńskim, zostanie przeprowadzona akcja szczepienia przeciwko wściekliźnie lisów wolnożyjących.

W związku z możliwością pobytu na powyżej wymienionych obszarach, należy zachować zasady bezpieczeństwa wyszczególnione w załączonym Komunikacie Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii i plakacie.
    

Materiały

Komunikat MWLW szczepienia lisów 11.09-3.10.2021
Komunikat​_MWLW​_dot​_szczepień​_lisów.pdf 0.05MB
Komunikat MWLW szczepienia lisów 11.09-3.10.2021 - plakat
Plakat​_dot​_szczepień​_lisów.pdf 0.65MB