W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Oddział Laboratoryjny

logo PCA - badania AB 609Oddział Laboratoryjny prowadzi badania w ramach realizacji zadań określonych w Ustawie o Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz w formie zleceń od klientów zewnętrznych.

Laboratorium wdrożyło system zarządzania zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02P „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Posiadamy Certyfikat Akredytacji PCA nr AB 609, zakres akredytacji dostępny jest na stronie www.pca.gov.pl

Laboratorium stosuje metody analiz opublikowane w normach krajowych i międzynarodowych oraz procedurach badawczych. Badania wykonywane są przez wykwalifikowanych analityków  z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i seminariach. Wysoką jakość badań i wiarygodność wyników oraz kompetencje personelu Laboratorium potwierdzają bardzo dobre wyniki uzyskiwane w międzynarodowych badaniach biegłości.

 

Materiały

Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego Nr AB 609
certyfikat-akredytacji-laboratorium-badawczego-ab-609.pdf 0.99MB
Zakres akredytacji laboratorium badawczego
AB​_609​_wyd​_22​_wer​_B.pdf 0.32MB
{"register":{"columns":[]}}