W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat dla publicznej służby zatrudnienia

22.04.2021

„Nowe spojrzenie - nowe możliwości”– trwa nabór projektów pilotażowych. Minister Rozwoju, Pracy i Technologii ogłosił 20 kwietnia nabór wniosków na realizację projektów pilotażowych pod nazwą „Nowe spojrzenie – nowe możliwości”, realizowanego w ramach programu „ Plan dla Pracy i Rozwoju”.

Na zdjęciu widać dłonie dwóch mężczyzn, zasiadających do biurka. Po lewej stronie dłonie pierwszego mężczyzny, w jednej z nich długopis. Druga dłoń na blacie stołu. Po prawej stronie kadru widać dłonie drugiego mężczyzny, w jednej z nich dokument, w drugiej również długopis. Na blacie stołu pozostałe dokumenty orraz fragment pióra. Białe tło.

Na realizację programu przeznaczono 100 min. zł ze środków Funduszu Pracy.

Nabór skierowany jest do publicznych służb zatrudnienia.  Wnioskodawca może realizować projekt samodzielnie lub we współpracy z instytucjami rynku pracy.

Cel naboru                                                                                                                 

Celem naboru jest poszukiwanie nowych metod, narzędzi i rozwiązań o charakterze systemowym, które, będą efektywne i skuteczne dla rynku pracy.  Zaproponowane działania powinny być innowacyjne oraz wpisywać się w zakres regulowany przepisami ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Termin składania wniosków                                                                                          

Wnioski o przyznanie środków rezerwy Funduszu Pracy na finansowanie projektu pilotażowego należy składać do Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii za pośrednictwem  Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu,  w terminie  do 31 maja 2021 r.

Więcej informacji                                                                                                                                                 

na stronie intranetowej MRPiT