W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Koronawirus: Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

Choć od kilku dni odnotowujemy mniejszą liczbę zakażeń, to sytuacja w szpitalach wciąż jest bardzo trudna. Każdego dnia przybywają pacjenci wymagający hospitalizacji, a także pomocy respiratorów. Dlatego przedłużamy obowiązujące obostrzenia do 18 kwietnia - informuje KPRM.

Grafika KPRM. Po lewej stronie kadru widać logo KPRM. Na środku grafiki napis: Przedłużenie zasad bezpieczeństwa do 18 kwietnia.
Poniżej napisy po lewej stronie: obiekty kultu religijnego, placówki handlowe, targ, poczta. Kolejne handel, salony urody, przedszkola i żłobki oraz sport.
Po prawej stronie dane dot. rodzaju obostrzeń. Tło granatowe.

Materiały

https://www.gov.pl/web/koronawirus/przedluzamy-obowiazujace-obostrzenia-do-18-kwietnia-szpitale-z-malymi-rezerwami-lozek-i-respiratorow?fbclid=IwAR0poMQSb1rvUFFgPbcM3Z-To31Qi_DWZmlJIIaR49-cBxQeKk_eFoPeSwA