W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

„Nowe spojrzenie – nowe możliwości”- resort przedłuża datę składania wniosków

07.05.2021

Na zdjęciu widać dłonie dwóch mężczyzn, zasiadających do biurka. Po lewej stronie dłonie pierwszego mężczyzny, w jednej z nich długopis. Druga dłoń na blacie stołu. Po prawej stronie kadru widać dłonie drugiego mężczyzny, w jednej z nich dokument, w drugiej również długopis. Na blacie stołu pozostałe dokumenty orraz fragment pióra. Białe tło.

Komunikat  dotyczący zmiany terminu składania wniosków na ogłoszony 20 kwietnia 2021 r., przez Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii - nabór na projekty pilotażowe pod nazwą: „Nowe spojrzenie – nowe możliwości”, realizowanego w ramach programu „Plan dla Pracy i Rozwoju”.

Z uwagi na szereg pytań i pojawiających się wątpliwości wpływających do Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii w zakresie dotyczącym składania wniosków na projekty pilotażowe „Nowe spojrzenie - nowe możliwości”  termin składania wniosków został wydłużony:

  • do 16 czerwca 2021 r. – wnioskodawcy składają wnioski do właściwego terytorialnie Urzędu Wojewódzkiego na adres ich elektronicznej skrzynki podawczej – Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu, adres skrytki ePUAP: /55s5j1nbiz/skrytka lub /55s5j1nbiz/SkrytkaESP
  • do 28 czerwca 2021 r. – Wojewoda dokonuje oceny formalnej wniosków i przekazuje do MRPiT na adres elektronicznej skrzynki podawczej:
  • do 6 września 2021 r. – MRPiT ogłasza listę rekomendowanych do finansowania wniosków i zamieszcza ją na Intranecie Publicznych Służb Zatrudnienia oraz na stronie internetowej MRPiT.

W związku z tym dostosowane zostały terminy, określone  Regulaminie ubiegania się o środki rezerwy Funduszu Pracy na realizację projektów pilotażowych.

Zmiany wchodzą w życie od 27 maja br.