W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Przyjęcie transportu do tymczasowego szpitala w Opolu

20.11.2020

Równolegle z przygotowaniem infrastruktury tymczasowego szpitala w Opolu uzupełniane są zapasy środków materiałowych i specjalistycznego sprzętu. W dniach 18 i 19 listopada rozładunek kolejnych dostaw zabezpieczyli żołnierze z 10 Opolskiej Brygady Logistycznej.

Na zdjęciu widać pojazd dostawczy, przypominający traktor, wożący paletę z paczkami ze środkami ochrony osobistej. Pojazd jest w kolorze zielonym. W tle widać budynek szpitala tymczasowego w Opolu.

Do magazynu tymczasowego szpitala, powstającego w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu, żołnierze 10 Opolskiej Brygady Logistycznej wraz z pracownikami z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego przyjęli dostawy środków ochrony osobistej i specjalistycznego sprzętu medycznego. W ostatnich transportach dostarczono m.in. 74 respiratory, aparat USG i EKG, 25 kardiomonitory, resuscytatory, pompy infuzyjne oraz 10 butli z tlenem wraz z reduktorami.

Tekst: kpt. Piotr Płuciennik

Zdjęcia: kpt. Piotr Płuciennik

 

Galeria zdjęć na: https://www.facebook.com/10BLog/