W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wojewoda opolski gościem posiedzenia Opolskiego Zespołu Parlamentarnego

01.04.2021

- Zgodnie z możliwościami, pomagamy pacjentom chorym na COVID-19 z woj. śląskiego. Nie oznacza to jednak, że miejsc w opolskich szpitalach zabraknie dla mieszkańców regionu - komentował dziś wojewoda opolski Sławomir Kłosowski, który wziął gościnnie udział w posiedzeniu Opolskiego Zespołu Parlamentarnego.

Na zdjęciu siedzący za stołem, wojewoda opolski Sławomir Kłosowski. Mężczyzna siedzi nieco pochylony nad stołem, patrzy wprost - tj. w monitor komputera. Łokcie ma oparte o stół. Jest w trakcie rozmowy. Przed nim na stole lezą kartki, notatki. W tle za jego plecami widać granatowy roll up z napisem wojewoda opolski. Po lewej stronie kadru widać fragment monitora komputerowego oraz głośnik.

Jak zaznaczył wojewoda Kłosowski, na tę chwilę na Opolszczyźnie w rezerwie jest 200 łożek covidowych.

Ponadto, wojewoda już dziś zaprosił wszystkich posłów na Górę św.Anny, gdzie 2 maja odbędą się uroczystości, upamiętniające 100. rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego. Patronatu Honorowego nad ww. uroczystością udzielił Prezydent RP Andrzej Duda, który równocześnie zapowiedział udział w przedsięwzięciu!