W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wojewoda opolski powołał nowych konsultantów wojewódzkich!

02.06.2021

Reumatologia, gastroenterologia oraz pielęgniarstwo epidemiologiczne – to trzy dziedziny nauk medycznych, które od dziś reprezentują opolscy specjaliści, mianowani na funkcję konsultantów wojewódzkich.

Na zdjęciu po lewej stornie wojewoda opolski oraz - stojąca obok niego, kobieta - pani w średnim wieku, trzymająca w dłoniach białą teczkę z orzełkiem i napisem Wojewoda Opolski. Oboje spoglądają w kadr. Wojewoda na swojej twarzy ma ciemne, korekcyjne okulary. Dłonie pozostawia splecione na wysokości paska. Stojąca obok niego kobieta ma na szyi długi, kolorowy szal. W tle roll up z napisem Wojewoda Opolski oraz wystrój sali, w której odbyło się spotkanie - beżowa ściana.

2 czerwca br. wojewoda opolski Sławomir Kłosowski, wręczył akt powołania na ww. funkcję trzem opolskim specjalistom. Są nimi: lek. med. Katarzyna Suchoń – konsultant wojewódzki w dziedzinie reumatologii; lek. med. Jarosław Struzik – konsultant wojewódzki w dziedzinie gastroenterologii oraz mgr Katarzyna Sołtys-Bolibrzuch, konsultant wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego.

- Serdecznie Państwu gratuluję i wierzę, że Państwa wiedza oraz kompetencje, przysłużą się ochronie zdrowia mieszkańców regionu – podkreśla wojewoda opolski.  

Dodajmy, że 1 czerwca wicewojewoda opolski Teresa Barańska powołała dr hab. n. med. Agatę Bronisz na konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie endokrynologii i diabetologii.

Zdjęcia (3)