W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

II Podlaska Regionalna Konferencja Rad Rodziców

26.11.2019

Organizatorami wydarzenia skierowanego do rodziców, dyrektorów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem rad rodziców byli Fundacja „Rodzice Szkole” i Podlaski Kurator Oświaty. We wtorkowej dyskusji w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim wziął udział wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.

II Podlaska Regionalna Konferencja Rad Rodziców

II Podlaska Konferencja Rad Rodziców to spotkanie, w którym udział wzięli eksperci i wieloletni aktywni działacze na rzecz rad rodziców. W czasie prelekcji poruszone zostały kwestie dotyczące skutecznej współpracy rady rodziców z dyrektorem szkoły, metod finansowania jej działalności a także obowiązków i praw rad rodziców.

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzieliu się, co jeszcze może rada rodziców oraz jak jej prawa i obowiązki są uregulowane w aktualnych przepisach prawnych. Ważną kwestią, która została poruszona podczas II Podlaskiej Konferencji Rad Rodziców jest nawiązanie partnerstwa z dyrektorem szkoły, który jest ważnym sojusznikiem w działalności rady rodziców.

Wśród tematów poruszonych w trakcie debaty znalazło się także przygotowanie dokumentów finansowych czy kwestie związane z budżetem, to dylematy, z którymi mierzy się wiele rad rodziców. W czasie wydarzenia specjaliści pomogą zrozumieć, o co chodzi i jak sobie radzić z trudnościami.

Zdjęcia (2)