W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Taniej, sprawniej, nowocześniej - Politechnika Białostocka wspólnie z Podlaskim Urzędem Wojewódzkim w Białymstoku rozpoczyna wdrażanie EZD PUW

10.01.2020

Politechnika Białostocka pozyskała odpowiednie fundusze na informatyzację i usprawnienie zarządzania uczelnią - teraz wspólnie z Podlaskim Urzędem Wojewódzkim będzie wprowadzać elektroniczne zarządzanie dokumentacją. W tej sprawie dzisiaj na uczelni odbył się briefing prasowy, w którym udział wziął wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, rektor PB prof. Lech Dzienis, prorektor ds. rozwoju dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. PB, Mariusz Madejczyk - pełnomocnik wojewody ds. cyfryzacji.

EZD

EZD PUW został wdrożony lub jest obecnie przygotowywany w urzędach wojewódzkich oraz administracji zespolonej na ternie całego kraju, także w ministerstwach czy samorządach, sądach i służbie zdrowia. W sumie to już 433 partnerów i około 80 tysięcy użytkowników. Na tej liście jest także 26 uczelni wprowadzających to narzędzie, pozwalające na ograniczenie dokumentacji papierowej i umożliwiające sprawną komunikację elektroniczną.

Politechnika Białostocka pozyskała odpowiednie fundusze na informatyzację i usprawnienie zarządzania uczelnią - teraz wspólnie z Podlaskim Urzędem Wojewódzkim będzie wprowadzać elektroniczne zarządzanie dokumentacją.