W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Nauczyciele

Grafika przedtawia członków Rady Pedagogicznej ZPSM w Sczecinie

Sekcja Teorii wraz z Wydziałem wokalnym i rytmiki

mgr Anna Wasilewska – kierownik sekcji, nauczyciel improwizacji fortepianowej

mgr Sylwia Bajur – nauczyciel rytmiki i techniki ruchu

dr Artur Cieślak – nauczyciel historii muzyki i podstaw kompozycji

dr Alicja Delecka-Bury – nauczyciel kształcenia słuchu, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Paulina Dubojska – wicedyrektor ds. przedmiotów ogólnokształcących i ogólnomuzycznych, nauczyciel kształcenia słuchu, zasad muzyki oraz harmonii

dr hab. Ewa Filipowicz-Kosińska – klasa śpiewu solowego, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Julia Figiel – dyrygent chóru

dr hab. Jaromir Gajewski – dyrygent orkiestry

mgr Anna Główczyńska – nauczyciel podstaw rytmiki

mgr Iwona Górewicz – klasa śpiewu solowego

mgr Artemida Ikonomu-Cichocka – nauczyciel rytmiki i techniki ruchu

mgr Dorota Kalinowska – nauczyciel nauki o muzyce i historii muzyki, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Elwira Kowal-Budziak – nauczyciel zasad muzyki, kształcenia słuchu i nauki o muzyce

mgr Barbara Kunc – nauczyciel kształcenia słuchu oraz zasad muzyki

mgr Wojciech Leśniak – nauczyciel elementów gry aktorskiej, dykcji i interpretacji

mgr Anna Machowska – nauczyciel kształcenia słuchu oraz zasad muzyki

dr Łukasz Popiałkiewicz – dyrygent chóru

mgr Anna Rosa – klasa śpiewu solowego

mgr Bartosz Jakub Rozdeba – nauczyciel kształcenia słuchu i wiedzy o muzyce

mgr Grażyna Rzeuska – nauczyciel kształcenia słuchu oraz zasad muzyki

mgr Maciej Skowronek - nauczyciel harmonii

mgr Jolanta Szczepaniak-Przybylińska – klasa śpiewu jazzowego i interpretacji piosenki

mgr Marta Szreder – nauczyciel harmonii, historii muzyki, historii jazzu oraz form muzycznych

dr Małgorzata Wieland – klasa śpiewu solowego, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Renata Wilento – wicedyrektor ds. przedmiotów artystycznych, nauczyciel nauki o muzyce i historii muzyki

mgr Julia Zemmler – nauczyciel form muzycznych, harmonii, kształcenia słuchu oraz zasad muzyki

Sekcja instrumentów klawiszowych i harfy

mgr Aleksandra Pstrągowska – kierownik sekcji, klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Milena Palkaj – zastępca kierownika sekcji, klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Mirosława Białas – klasa fortepianu, pianista kameralista

dr Maria Bogacka-Bobik – klasa fortepianu

mgr Barbara Chomska – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Krzysztof Figiel – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Emilia Gabryel – klasa fortepianu

mgr Joanna Gajda – klasa fortepianu Jazzowego, nauczyciel teorii jazzowej

mgr Paweł Gorczyński – klasa fortepianu

mgr Bogdan Górnik – klasa akordeonu, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Elżbieta Heńska – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Aleksandra Jączek – klasa fortepianu

mgr Julita Juszkiewicz – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Małgorzata Kieruczenko – pianista kameralista

mgr Iwona Kołodzińska – klasa fortepianu

dr Małgorzata Klorek – klasa organów

mgr Ewa Leśniak – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Dorota Maciejewska – klasa fortepianu

mgr Marek Oganowski – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Irina Paliwoda – pianista kameralista

dr Anna Paras – klasa fortepianu, pianista kameralista, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Aleksandra Pstrągowska – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Alina Pycio-Grochowska – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Ewa Rottermund – klasa fortepianu

dr hab. Jerzy Siemak – klasa akordeonu, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Barbara Stalmierska – klasa harfy

mgr Karolina Stańczyk-Piechocka – klasa fortepianu, pianista kameralista

dr Urszula Stawicka – klasa klawesynu i klasa organów

mgr Elena Swiridenko – klasa fortepianu

mgr Rafał Urbanek – klasa fortepianu, pianista kameralista

mgr Adam Witlewski – klasa fortepianu, pianista kameralista

Sekcja instrumentów dętych i perkusji

mgr Paweł Majewski – kierownik sekcji, klasa fletu

mgr Yurii Bilyi – klasa saksofonu jazzowego

mgr Wojciech Bublej – klasa puzonu

mgr Bartosz Głowacki – klasa fletu

mgr Dariusz Jagiełło – klasa perkusji

dr hab. Bogusław Jakubowski – klasa klarnetu, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Antonina Kadur - klasa perkusji

mgr Sylwia Kędzierska-Nowak – klasa fletu

mgr Krzysztof Kołłątaj – klasa perkusji jazzowej

mgr Dawid Kostrzewa – klasa waltorni

mgr Edyta Moroz – klasa fagotu, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Marcin Olkowski - klasa trąbki

mgr Tomasz Orłowski – klasa trąbki jazzowej

dr hab. Piotr Piechocki – dyrektor ZPSM w Szczecinie, klasa klarnetu, honorowy profesor oświaty, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

dr Julita Przybylska – klasa saksofonu, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

mgr Bogdan Rymaszewski – klasa trąbki

mgr Mateusz Sawicki – klasa saksofonu

mgr Grzegorz Święciochowski – klasa oboju

mgr Tomasz Zienkowicz – klasa tuby

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

mgr Karolina Uźniak-Gunia – kierownik sekcji, klasa skrzypiec

mgr Angelika Moroz-Cybulska – klasa skrzypiec, kierownik ds. PSM I st. w ZPSM w Szczecinie

mgr Irena Cebrij-Żywicka – klasa skrzypiec

mgr Magdalena Dąbrowska - klasa altówki

mgr Wojciech Gunia – klasa kontrabasu

mgr Joanna Jagiełło – klasa skrzypiec

dr Jakub Kościuszko – klasa gitary, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

dr Paweł Maślanka – klasa skrzypiec

mgr Maciej Musiał – klasa skrzypiec

mgr Dawid Pajestka – klasa gitary

mgr Piotr Pałac – klasa gitary

mgr Włodzimierz Radin-Rutkowski – honorowy profesor oświaty, klasa altówki, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

dr hab. Tomasz Szczęsny – klasa wiolonczeli

mgr Bartosz Świątek – klasa kontrabasu jazzowego, nauczyciel teorii jazzowej

mgr Jacek Tomczak – klasa wiolonczeli

Przedmioty ogólnokształcące

mgr Jolanta Dobies – nauczyciel języka polskiego, etyki i filozofii

mgr Jadwiga Graczyk – nauczyciel biologii

mgr Małgorzata Jędrzejowska-Prędka – nauczyciel matematyki, fizyki

mgr Berenika Kamińska-Pękalska – nauczyciel WFu

mgr Agnieszka Kostera-Zaleska - język polski

mgr Dorota Krysińska – nauczyciel geografii

mgr Iwona Letko – nauczyciel języka angielskiego

mgr Katarzyna Łącka – nauczyciel geografii

mgr Magdalena Łącka-Pacynko – nauczyciel języka niemieckiego

mgr Paweł Ostrowski – katecheta

mgr Robert Obszański – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

mgr Andrzej Poczopko – nauczyciel informatyki

mgr Joanna Prykowska-Witkiewicz – nauczyciel języka angielskiego

mgr Maria Radoszewska – nauczyciel fizyki

mgr Natalia Serafin – nauczyciel WFu

mgr Marzanna Sienkiewicz-Poter – nauczyciel matematyki

mgr Robert Szalewicz – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie

mgr Anna Wójcik – nauczyciel języka polskiego

mgr Dorota Wójcik – nauczyciel języka angielskiego

 

mgr Magdalena Zubowicz – pedagog

mgr Aneta Kuźmińska – pedagog specjalny

mgr Monika Zielińska – psycholog

mgr Monika Wertman-Łokaj – psycholog

 

mgr Waldemar Cieślok – nauczyciel bibliotekarz, konsultant Centrum Edukacji Artystycznej

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
30.03.2022 12:45 Waldemar Cieślok
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Agata Sztyma
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Nauczyciele 12.0 01.02.2024 13:12 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 11.0 18.11.2023 10:43 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 10.0 10.10.2023 12:21 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 9.0 27.09.2023 10:46 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 8.0 05.09.2023 11:50 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 7.0 02.03.2023 15:42 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 6.0 02.01.2023 14:10 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 5.0 27.10.2022 12:42 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 4.0 29.09.2022 15:09 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 3.0 01.09.2022 11:37 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 2.0 28.05.2022 12:22 Waldemar Cieślok
Nauczyciele 1.0 30.03.2022 12:45 Waldemar Cieślok

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}