Ciekawa inicjatywa uczniów weterynarii
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami a na weterynarii uwijamy się jak mrówki!!! Dlaczego? A dlatego, że uczniowie klasy 3 Technikum weterynarii wymyślili, żeby zrobić szkielet cielaka! Kości zostały wygotowane, oczyszczone i pomalowane... Teraz czas na młodszych kolegów z zawodu, którzy składają poszczególne części w konkretne elementy kończyn, odcinków kręgosłupa itd.
Z pomocą przyszli nauczyciele bloku weterynarii, którzy nadzorują całą produkcję pomocy dydaktycznych. Zaznaczmy że każda kość jest nawiercana, a do niej mocowany jest magnes neodymowy, dzięki czemu poszczególne elementy kośćca można ponownie budować niczym klocki LEGO. Co z tego będzie zobaczycie niebawem.