Dziś w naszej szkole świętowaliśmy wyjątkowy dzień - Dzień Dziecka!
Ten czas spędziliśmy aktywnie– były gry i zabawy sportowe, a jedna z klas zamieniła się w prawdziwą salę kinową, gdzie wspólnie oglądaliśmy film. Nie zabrakło także pyszności – na wszystkich czekała kiełbaska z grilla, domowe ciasta, kręciołki oraz słodkie upominki.
Kochani!
Z okazji tego pięknego święta życzymy Wam, abyście zawsze mieli odwagę marzyć i sięgać po swoje cele. Niech ciekawość świata nigdy Was nie opuszcza, a każdy dzień przynosi nowe powody do radości. Rozwijajcie swoje pasje, wierzcie w siebie i pamiętajcie – świat stoi przed Wami otworem!
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!