Święto Mleka w Grabkowie
Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego uczestniczyli w Święcie Mleka w Grabkowie. Na naszym stoisku odwiedzający mogli skosztować gofrów, placuszków jogurtowych, koktajlu na bazie kefiru, sernika baskijskiego, bloku czekoladowego oraz galaretek z bitą śmietaną.
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i miłe rozmowy. Cieszymy się, że nasze mleczne przysmaki cieszyły się tak dużym zainteresowaniem!