Zwolnieni z teorii
Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie z Martą Lewandowską, ambasadorką Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Uczniowie mieli okazję poznać ideę tworzenia własnych projektów społecznych i dowiedzieć się, jak mogą realnie wpływać na swoje otoczenie.
„Zwolnieni z teorii” To platforma, która umożliwia uczniom realizację projektów społecznych – od kampanii edukacyjnych po działania lokalne. Uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności, certyfikaty i doświadczenie, które przyda się nie tylko na maturze, ale i w życiu zawodowym.
Projekt daje wiele możliwości, uczestnicy maja możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów zarządzania projektami, rozwijają kompetencje miękkie i pracy zespołowej a także mogą zdobyć prestiżową nagrodę „Złoty Wilk”.
Jeśli nie byłaś/eś na spotkaniu, a chcesz dołączyć – wejdź na stronę internetową https://zwolnienizteorii.pl/ i dowiedz się więcej!