Cyfrowy Uczeń, czyli cyfrowa transformacja edukacji
Cyfrowy Uczeń, czyli cyfrowa transformacja edukacji
2025-12-16 13:30
VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana , Warszawa Wiktorska 30/32 - wejście dla mediów od ul. Odolańskiej
-
KIEDY
16 grudnia 2025 (wtorek)
godz 13:30
DODAJ DO KALENDARZA
-
GDZIE
VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Warszawa Wiktorska 30/32 - wejście dla mediów od ul. Odolańskiej
-
AKREDYTACJE MEDIÓW
- zapisy od 15 grudnia 2025 (poniedziałek) godz. 13:50
- zapisy do 16 grudnia 2025 (wtorek) godz. 10:00
Szanowni Państwo,
we wtorek, 16 grudnia, o godz. 13.30 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wicepremiera i ministra cyfryzacji Krzysztofa Gawkowskiego oraz minister edukacji Barbary Nowackiej.
Temat konferencji: Cyfrowy Uczeń, czyli cyfrowa transformacja edukacji - wyposażenie szkół w laptopy, laptopy przeglądarkowe i tablety w ramach inwestycji KPO, realizowanej wspólnie przez Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Miejsce: VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana w Warszawie (ul. Wiktorska 30/32 - wejście dla mediów od ul. Odolańskiej).
Uwaga Media: akredytacje na wydarzenie możliwe przez system pressroom do wtorku 16 grudnia do godziny 10:00.
Kontakt ze strony MEN: Ewelina Gorczyca, Rzecznik Prasowy MEN, tel. 788 140 606.