W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Forum OSEregio – zapraszamy nauczycieli do udziału w konferencjach

19.09.2019

Zapraszamy nauczycieli do udziału w konferencjach regionalnych na temat nowych technologii w edukacji w ramach Forum OSEregio. Najbliższe wydarzenie odbędzie się już jutro, w piątek, 20 września br. w Ostrołęce, kolejne – 24 września w Policach.

Plakat konferencji OSEregio

Spotkania mają być płaszczyzną wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie wykorzystywania nowych technologii w procesie kształcenia. W konferencjach będą uczestniczyli członkowie kierownictwa oraz przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji, Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej, a także eksperci zajmujący się nowymi technologiami w edukacji. 

Celem konferencji OSEregio jest popularyzacja projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Na spotkaniach eksperci przybliżą praktyczne możliwości wykorzystania OSE w dydaktyce szkolnej. Będą kładki nacisk na bezpieczne i celowe wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesie edukacyjnym. 

Projekt OSEregio jest skierowany do nauczycieli i dyrektorów szkół. 

Najbliższe wydarzenia odbędą się w:

  • Ostrołęce – 20 września 2019 r.,
  • Policach – 24 września 2019 r.,
  • Białej Podlaskiej – 27 września 2019 r.,
  • Białymstoku – 7 października 2019 r. 

Uczestnicy Forum OSEregio będą mogli wygrać mobilną pracownię komputerową dla swojej szkoły, składającą się z 16 laptopów, punktu dostępu do internetu oraz szafy mobilnej. Wystarczy, że podczas rejestracji na Forum OSEregio wezmą udział w specjalnej edycji konkursu OSEWyzwanie.

Nauczycieli i dyrektorów szkół zainteresowanych udziałem w konferencjach zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem strony https://oseregio.pl/.

Zachęcamy do udziału!