W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Forum Polsko-Czeskie – zachęcamy do składania ofert w konkursie!

22.05.2020

Zachęcamy do składania ofert w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na realizację zadania publicznego „Dyplomacja publiczna – Forum Polsko-Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2020”. Termin składania ofert mija 5 czerwca br.

Niebieskie tło a na nim flaga Polski i Czech oraz tekst: "Forum Polsko-Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2020".

Celem zadania jest rozwój szeroko pojętej współpracy w ramach polsko-czeskiego sąsiedztwa, w szczególności promowanie wspólnych osiągnięć, wzajemnych inspiracji i podejmowanych wyzwań.

Jeden z priorytetów, do którego powinny odnosić się projekty zgłoszone w konkursie, to polsko-czeska współpraca młodzieży w obliczu bieżących wyzwań (np. związanych ze światową pandemią COVID-19) – budowanie trwałych partnerstw i modelowych rozwiązań ze szczególnym uwzględnieniem współpracy oraz edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Realizacja zadania zaplanowana została w terminie od 1 lipca do 31 grudnia br.
Maksymalna kwota wnioskowanej dotacji wynosi 80 tys. zł.

Więcej informacji 

Zachęcamy do udziału!