Konferencja Edukacja w Informatyce – zapraszamy do udziału

FRSE Erasmus+

Zachęcamy do udziału w konferencji Edukacja z Informatyką organizowanej przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 11 marca 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Konferencja została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Przedsięwzięcie skierowane jest do dyrektorów szkół i nauczycieli każdego szczebla oraz przedstawicieli Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli

Tematem przewodnim konferencji będzie prezentacja jakościowej zmiany w edukacji, wynikającej z podstawy programowej w zakresie wykorzystania nowych technologii w nauczaniu. Uczestnicy będą mogli zapoznać się również z ofertą programów cyfryzacji dla szkół oraz wziąć udział w sesjach tematycznych poświęconych praktycznemu wykorzystaniu nowych technologii w edukacji. Jedna z sesji odbędzie się w Mobilnym Centrum Edukacyjnym FRSE – nowoczesnej ciężarówce edukacyjnej i przestrzeni dydaktycznej dla nauczycieli.

Podczas trwania wydarzenia dostępny będzie punkt informacyjny Erasmus+, programu z którego w ciągu siedmiu lat skorzysta 4 mln osób w całej Europie oraz 125 tysięcy instytucji.

Zachęcamy do rejestracji. Liczba miejsc ograniczona. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie https://www.webankieta.pl/ankieta/367037/edukacja-w-informatyce.html

 

pdf Program – Konferencje regionalne programu Erasmus+ EDUKACJA Z INFORMATYKĄ

2.11MB

Navigation Menu

Metrics