W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Udział Minister Edukacji Barbary Nowackiej w Europejskiej Konferencji Młodzieżowej w Lublinie

Udział Minister Edukacji Barbary Nowackiej w Europejskiej Konferencji Młodzieżowej w Lublinie
2025-03-03 09:30
 

Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego, Lublin ul. M. Curie-Skłodowskiej 5 
  • KIEDY

    03 marca 2025 (poniedziałek)

    godz 09:30

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego

    Lublin ul. M. Curie-Skłodowskiej 5

Szanowni Państwo,

w poniedziałek, 3 marca o godz. 9:30 Minister Edukacji Barbara Nowacka weźmie udział w otwarciu Europejskiej Konferencji Młodzieżowej w Lublinie. Konferencja organizowana jest w ramach wydarzeń polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. W wydarzeniu wezmą udział również Sekretarz Stanu w MEN Joanna Mucha, inni przedstawiciele rządu, Komisji Europejskiej oraz liderzy młodzieżowi z całej Europy.

Europejska Konferencja Młodzieżowa stanowi integralną część konsultacji w ramach dialogu młodzieżowego, łącząc młodzież z 40 krajów, zarówno z państw członkowskich UE, jak i krajów kandydujących do UE.  To wyjątkowa okazja do wymiany poglądów na temat przyszłości młodych ludzi w Europie i ich roli w kształtowaniu polityk młodzieżowych.

 Informacje o konferencji znajdują się na stronie FRSE oraz na stronie polskiej prezydencji.

Zasady udziału mediów podczas wydarzeń prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej ustala Departament Przygotowania i Sprawowania Przewodnictwa w Radzie UE w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.  

{"register":{"columns":[]}}