W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

W Białymstoku wręczono stypendia premiera i ministra edukacji dla najzdolniejszych uczniów

14.01.2020

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski w poniedziałek, 13 stycznia br. w Białymstoku wziął udział w uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej dla najzdolniejszych uczniów w województwa podlaskiego.

Najzdolniejsi uczniowie stoją z ministrem edukacji na scenie. W tle fragment prezentacji, flaga Polski i Unii Europejskiej.

– Gratuluję tym wszystkim uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w konkursach, olimpiadach albo są po prostu najlepszymi uczniami w swoich szkołach – powiedział minister Dariusz Piontkowski podczas uroczystości w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. - Warto nagradzać najzdolniejszych uczniów, bo każdy lubi być doceniany, a stypendium będzie dodatkową motywacją, aby w następnych latach sięgać po kolejne laury – dodał.

Na rok szkolny 2019/2020 118 uczniów z województwa podlaskiego otrzymało stypendia premiera, a 29 stypendia ministra edukacji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Zdjęcia (3)