W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Edukacja

Mamy świadomość, jak ważna jest forma przekazywanej wiedzy. Dlatego też specjalnie z myślą o grupie docelowej naszej akcji, przygotowaliśmy serię filmów animowanych, które w prosty i przystępny sposób pokażą m.in. jak zachować się podczas jazdy samochodem, stworzyć korytarz życia czy być widocznym na drodze w trudnych warunkach pogodowych. Pokażemy też, jak stosować jazdę na suwak oraz jakie mogą być skutki nadmiernej prędkości na drodze czy też rozkojarzenia spowodowanego używaniem telefonu komórkowego.

Wiedza dostępna

Zależy nam, aby przekazywane przez nas informacje dotarły do wszystkich zainteresowanych osób. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby mogły z nich skorzystać również osoby niesłyszące. Każdy film edukacyjny przygotowaliśmy z tłumaczeniem na język migowy.

Spotkania edukacyjne

Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję, korzystania z materiałów i ich szerokiego udostępniania. Razem możemy poprawić bezpieczeństwo na polskich drogach.

W ramach promowania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, regularnie organizujemy także spotkania edukacyjne dla najmłodszych. Przedszkola i szkoły zainteresowane przeprowadzeniem zajęć – stacjonarnie lub online – zapraszamy do kontaktu!

{"register":{"columns":[]}}