Informacja o zużytych składnikach majątku ruchomego
19.06.2026
Zgodnie z przepisami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 października 2019 roku w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (tekst jedn. DZ.U. z 2025 r. poz. 228 ze zmianami) par.6 ust.2, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie informuje o zamiarze zagospodarowania poprzez likwidację zużytych składników majątku ruchomego (sprzęt teleinformatyczny zgodnie z tabelą zawartą w Ogłoszeniu). Zgodnie z § 42 ust.2 pkt.3 rozporządzenia wymienione składniki zostaną zlikwidowane bez próby zagospodarowania w inny sposób.
Materiały
OgłoszenieOgłoszenie.pdf 0.08MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 19.06.2026 08:03 Monika Wójcik
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Redakcja BIP
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Informacja o zużytych składnikach majątku ruchomego | 1.0 | 19.06.2026 08:03 Monika Wójcik |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP