Powrót

Wykonanie przeglądów okresowych oraz konserwacja instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynkach administrowanych przez Rejon w Częstochowie

25.05.2026

Postępowanie rozstrzygnięte

Zamawiający:
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach Rejon w Częstochowie z siedzibą w Lgocie, ul. Częstochowska 105 Lgota, 42-100 Kłobuck.
Przedmiot zamówienia:
Wykonanie przeglądów okresowych oraz konserwacja instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynkach administrowanych przez Rejon w Częstochowie.
Termin realizacji zamówienia:
12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Warunki płatności:
Płatność wynagrodzenia na rachunek bankowy Wykonawcy wskazany w umowie (jeżeli dotyczy) nastąpi w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT. Za datę realizacji płatności uważa się datę, obciążenia rachunku bankowego Zamawiającego.

Materiały

Informacja o udzieleniu zamówienia
Informacja​_o​_udzieleniu​_zamówienia.pdf 0.08MB
Ogłoszenie wraz z załacznikami
Ogłoszenie​_wraz​_z​_załącznikami.zip 0.21MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
20.03.2026 11:42 Wolska-Szkliniarz Barbara
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Redakcja BIP
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Wykonanie przeglądów okresowych oraz konserwacja instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynkach administrowanych przez Rejon w Częstochowie 2.0 25.05.2026 13:52 Wolska-Szkliniarz Barbara
Wykonanie przeglądów okresowych oraz konserwacja instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynkach administrowanych przez Rejon w Częstochowie 1.0 20.03.2026 11:42 Wolska-Szkliniarz Barbara

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}