W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

#SzczepimySię Straż Pożarna wspomaga Narodowy Program Szczepień

Druhowie OSP pomagają starszej osobie w zejściu ze schodów.

Strażacy województwa łódzkiego aktywnie wspomagają ogólnopolską akcję  #SzczepimySię. Pomagają w dotarciu do punktów szczepień osobom, które nie mogą tam dojechać we własnym zakresie. Akcja ta prowadzona jest we współpracy z punktami szczepień oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Gminy wskazywały potrzeby i przekazywały je komendantom miejskim i powiatowym PSP.

Na terenie powiatu skierniewickiego do dnia 09.02.2021 r. włącznie odnotowano 11 zdarzeń podczas których przetransportowano 16 osób do punktów szczepień. Zdarzenia obsługiwały jednostki OSP z Godzianowa, Starej Rawy, Lipiec Reymontowskich, Słupii, Sierzchowa i Bolimowa.

Szczegółowych informacje na temat organizacji szczepień można uzyskać pod ogólnopolskim numerem informacyjnym 989 oraz na stronie internetowej www.gov.pl/szczepimysie


Artykuł opracował:

kpt. Bartłomiej Wójcik

Zdjęcia (4)