W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Konsultacje społeczne w OSP Reszel

02.06.2021

2 czerwca 2021 roku w jednostce OSP Reszel odbyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej z zainteresowanymi mieszkańcami powiatu kętrzyńskiego.

Zdjęcie robione w garażu OSP w Reszlu. Osoby biorące udział w konsultacjach siedzą na krzesłach. Przy stole siedzi dwóch funkcjonariuszy ubranych w czarny Koszar Dowódczo Sztabowy. W tle czerwony wóz bojowy straży pożarnej.

Komendant Powiatowy PSP w Kętrzynie st. bryg. Krzysztof Grabias wraz ze swym zastępcą kpt. Kamilem Golonem przedstawili główne założenia projektu ustawy, a także na bieżąco odpowiadali na zadawane pytania dotyczące projektu ustawy. Ostatecznie zebrano najważniejsze wnioski, które będzie można przedstawić 8 czerwca podczas spotkania w wytypowanej jednostce OSP z terenu powiatu olsztyńskiego.

Zdjęcia (5)