W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych- trasa Kętrzyn-Giżycko

17.04.2021

17 kwietnia 2021 roku o godzinie 13:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kętrzynie wpłynęło zgłoszenie o wypadku, w którym brały udział dwa samochody osobowe.

Zdjęcie przedstawia miejsce wypadku. Czerwony samochód całkowicie zniszczony znajduje się w rowie, dwóch strażaków w piaskowym ubraniu bojowym z założonym czerwonym hełmem oraz maseczkami ochronnymi znajdują się obok pojazdu.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej potwierdzono dwa pojazdy osobowe, którymi łącznie podróżowały 3 osoby.  Pojazd marki Mercedes znajdował się w przydrożnym rowie- kierujący z ogólnymi obrażeniami. Pojazdem marki Renault podróżowały dwie osoby, które nie wymagały pomocy medycznej. Działania straży pożarnej polegały na:

- zabezpieczeniu miejsca zdarzenia pojazdami pożarniczymi,

- udzieleniu pomocy medycznej kierującemu pojazdem marki Mercedes,

- odłączeniu zasilania instalacji elektrycznej w pojazdach.

W działaniach brały udział 2 zastępy straży pożarnej (7- ratowników), Zespół Ratownictwa Medycznego oraz  patrol policji.

Opracowanie: st. sekc. Piotr Baliński

Zdjęcia: ogn. Rafał Wilkiewicz

Zdjęcia (4)