W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zderzenie motocykla i samochodu osobowego- droga Kętrzyn-Garbno

17.04.2021

17 kwietnia 2021 roku o godzinie 18:21 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kętrzynie wpłynęło zgłoszenie o wypadku, w którym brał udział motocykl oraz samochód osobowy.

Zdjęcie przedstawia miejsce zdarzenia. Na drodze asfaltowej stoją czerwone pojazdy pożarnicze, czerwony samochód biorący udział w kolizji, samochód policji oraz motocykl w rowie. Strażacy ubrani w piaskowe ubranie bojowe oraz czerwony hełm dokonują oględzin motocykla.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej  stwierdzono kolizję samochodu osobowego z motocyklem. Samochód osobowy znajdował się na jezdni natomiast motocykl leżał na boku w rowie. Poszkodowani przytomni, w kontakcie, nie wymagali pomocy medycznej. Działania straży pożarnej polegały na:

- zabezpieczenia miejsca zdarzenia pojazdami pożarniczymi,

- odłączeniu zasilania instalacji elektrycznej w pojazdach.

W działaniach brały udział 3 zastęp straży pożarnej (13- ratowników), 2x Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Opracowanie: st. sekc. Piotr Baliński

Zdjęcia: ogn. Rafał Wiliewicz

Zdjęcia (4)