W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Akcja poszukiwawcza na rzece

13.05.2021

Na zdjęciu widoczne w oddali siedzące w łodzi osoby w pomarańczowych ubiorach płynące rzeką. W tle zazielenione drzewa. Na pierwszym planie widoczna lewa burta białego jachtu z napisem Pandora, dwie niebieskie pływające beczki z przywiązana do nich zieloną kładką, fragment drewnianego pomostu i fragmenty elementów infrastruktury nabrzeża w postaci dwóch białych rur wystających z wody i widocznej malowanej w biało-czerwone pasy barierki.

Od godziny 10:00, wspólnie z policjantami strażacy z polickiej JRG rozpoczęli poszukiwania dwóch nastolatków, którzy zaginęli w woj. lubuskim. Działania zastępu straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przepłynięciu łódką wraz z Policją rzeką Odrą od miejscowości Police do Kołbaskowa i z powrotem do miejscowości Police Jasienica. W akcji, która trwała 4 i pół godziny, brało udział 9 strażaków.

Zdjęcia (1)