W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zderzenie 3. pojazdów w Policach

26.04.2021

Na zdjęciu widoczna jezdnia posypana sorbentem i pachołki ustawione na drodze. Widocznych dwóch strażaków w piaskowym umundurowaniu i czerwonych hełmach na głowie. Pierwszy pochylony z miotłą w dłoniach usuwa plamę z jedni, drugi przemieszcza się do uszkodzonego pojazdu. W dalszym planie zdjęcia widoczne dwa samochody osobowe w ciemnym kolorze. Pierwszy ustawiony w poprzek jezdni z otwartą maską, drugi stojący tuż za nim z otwartym bagażnikiem, a za nimi czerwony samochód straży pożarnej. Obok po prawej stronie zdjęcia żółty ambulans pogotowia ratunkowego ze stojącym za nim pojazdem policji. Po lewej stronie zdjęcia na chodniku stoi grupa gapiów, a za nimi na przyporządkowanej drodze samochód typu transporter z częścią okrytą jasnoszarą plandeką. W tle zdjęcia budynki mieszkalne i pawilon handlowy.

W południe, doszło do zderzenia 3. samochodów na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z Wkrzańską w Policach, w którym poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu działały 2 zastępy z JRG Police, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Opracowanie: KP PSP w Policach

Zdjęcia: KP PSP w Policach